The Flash Seriál se vypořádal s postavou Ralpha Dibnyho

Seriál se vypořádal s postavou Ralpha Dibnyho

Seriál se vypořádal s postavou Ralpha Dibnyho

Jedním z velkých otazníků sedmé řady bylo to, jak si tvůrci poradí s vyhazovem představitele Ralpha Dibnyho. Odpovědi jsme se dočkali až v nedávném třetím díle.

3 6
19.3.2021

Loni v červnu jsme se dozvěděli velmi nemilou zprávu, a to tu, že byl herec Hartley Sawyer, představitel Ralpha Dibnyho, vyhozen ze seriálu kvůli příspěvkům, které v minulosti psal na sociální sítě. Prakticky od té chvíle se diváci začali ptát na to, jak se tvůrci vypořádají s jeho odchodem. Toho jsme se dočkali až v epizodě Mother.

Už dříve bylo prohlášeno, že si Ralpha zahraje jiný herec, který se objeví jen v jedné epizodě, přičemž právě to se stalo. Ralph se v onom třetím díle skutečně objevil, nicméně měl vždy něco s obličejem, aby nebylo poznat muže, který ho právě hraje. V takové podobě se objevil v celkem dvou scénách.


(Takto vypadá bramborová kaše. Foto: CW)

A jak tedy došlo k jeho odchodu? Ralph trávil čas se Sue, aby očistil její jméno. Když vypadla ve městě elektřina, pronikl do Eviny firmy, aby našel důkazy Sueiny nevinny. Ty tu sice našel, ale Eva celou firmu zrovna vyhodila do povětří, kvůli čemuž se Ralphovi naprosto roztavil obličej. Cisco ho následně oblékl do biogenního ochranného obleku, který by ho měl časem dát do pořádku. Ralph tedy nyní nosí speciální oblek, který mu navíc upravuje i hlas, a odešel se Sue pátrat po dalších společnostech, které dělají to stejné co Černá díra.

Jste spokojeni s tím, jak se tvůrci vypořádali s Ralphovým odchodem? Vyjádřete svůj názor v následující anketě i diskuzi pod článkem.

Líbil se vám Ralphův způsob odchodu ze seriálu?

79%
21%
137 hlasů

Diskuze /13

DenzGoTV123

Ralph bola jedna z najlepšich postava vyhodit ho za stare spravy je sprostosť.

19.3.2021 | 13:14:04
Stardos

Jsem docela velký aktivista, hlavně co se týče rasismu a podobně, ale Hartley nic špatného neudělal. Černý humor už evidentně nemá v naší společnosti místo, pokud se nevztahuje na bílé muže. Navíc CW vědělo, že ty tweety tam má, a jeho kolegové věděli z první ruky, jaký Hartley je – tohle Grantovi a Danielle neprominu, že ho odsoudili a vyignorovali jejich dosavadní vztah a jeho vyjádření (btw, zajímavost, Candice třeba nic neřekla, a to se týkalo hlavně ji, takže jde vidět, komu šlo o co)

#6 Simir
19.3.2021 | 13:38:01
Karotka

Ralfa sem měl rád a postava i herec super, to co se stalo seriálu určitě nepomohlo, spíše naopak

19.3.2021 | 16:52:52
Lex Luthor

Já jim to neodpustím a byla to blbost

19.3.2021 | 19:01:47
Koprik

nelíbí se mi že musel odejít, ale způsob odchodu nebyl tak špatnej..

20.3.2021 | 0:29:40
Simir

#2 Stardos: Ironický BLM podporuje víc bělochů než černochů, takže asi tak. Jistě jsou černoši co to podporují, ale pak jsou ti co jsou proti tomu a rozhodně nejde jen o voliče Trumpa.

#7 Beranir #11 DashWar
20.3.2021 | 2:37:42
Beranir

#6 Simir: tak to je stejný jako antifa, nejenže se ironitcky sami chovaj víc fašisticky než ti, který z fašismu obvinujou, ale když slyšíš jak mluví proti těm u moci a zatímco většina antify jsou mladý bílí děcka, co choděj na vejšku, kterou jim platí rodiče a jsou naprosto zaopatření, no ironie je snad slabý slovo na popis něčeho takovýho.

#8 Simir
20.3.2021 | 15:31:02
Simir

#7 Beranir: Tak nějak no. Akorát bohužel kdo nepodporuje BLM (tzn. není anti-rasista), tak je automaticky rasista, protože „jen“ nebýt rasista už nestačí, proto i na všechno mají svojí pravdu a to je TA pravda (něco jako komunisti). George Floyd byl hodný neviňátko, Breona Taylor byla zabitá ve spánku protože byla černoška, Jacob Blake byla nevinost sama, atd. A když se odvážíš a řekneš pravdu tak jsi horší než Hitler, Stalin a KIm čong-un dohromady. Jsou černoši co se ji líbí když je berou jako oběti (viz Meghan) a pak ti kteří BLM úplně nenávidí.

#9 Edvin69
21.3.2021 | 2:03:44
Edvin69

#8 Simir: To jsi řekl docela přesně. „Kdo není s námi, je proti nám.“

Abych byl upřímný, poslední dobou mi připadá, že obětmi rasismu jsou spíše běloši. Já nechci kauzu BLM bagatelizovat, to jak se k černochům v USA chovají státní zaměstnanci je trestuhodné, ale proč do toho zatahují normální lidi co s tím nemají nic společného? Pokud se ti to nelíbí, fajn, jsou to sami občané kdo si volí své šerify, senátory a guvernéry, tak ať si sepíšou petici, nebo najdou takové kandidáty, co jim v oblasti zjednají pořádek. Ale to co teď dělají je skoro stejně ostudné, jako smrt těch černochů.

U BLM se nabízí moc krásné srovnání s vírou v Boha.

Ačkoliv já osobně věřící nejsem, tak chápu proč někteří lidé věřící jsou. Každý má možnost zajít si do kostela a (pokud si to přeje) zapojit se do uctívání a tak by to taky mělo být.

Jak by se vám ale líbilo, kdy jste k uctívání Boha byli nuceni a každý kdo by se odmítal zapojit, nebo by o Bohu šířil nepěkné věci, byl by davem jeho věřících naprosto zničen. Nejdřív by ho společensky zostudili, pak by přišel o práci a každý den by mu pak spousty lidí říkalo jaké jo hovado a že by se měl raději zabít.

Najednou to už nezní jako dobrý nápad, že? :-)

21.3.2021 | 6:07:46
Duvid1994cz

Za mě odchod Ralpha byl nejhorší z odchodů, co jsme zatím viděli, a taky smutný. Hartley Sawyer byl super herec. Vyhodit ho kvůli sociální síti, jako vážně? Tady jde vidět, že sociální sítě akorát ničí vztahy, a život.

21.3.2021 | 8:31:07
DashWar

#6 Simir: „Ironický BLM podporuje víc bělochů než černochů“

A to máš odkud? Já nikde žádnou takovou statistiku nenašel. A i kdyby, není to náhodou tím, že bělochů je v USA víc než černochů?

25.3.2021 | 2:45:51
Katulienka 2015

Škoda odchodu Ralpha. Ale jeho odchod v seriáli zvládli dobre si myslím

13.5.2021 | 22:13:45
Katulienka 2015

Škoda odchodu Ralpha. Ale jeho odchod v seriáli zvládli dobre si myslím

13.5.2021 | 22:13:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E09: Timeless

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit ve 10. - 12. díle?

Zápletka se Zdroji pomalu směřuje ke svému konci, zatímco Cisco a Kamilla jsou rozhodnuti opustit Central City. Co všechno nás čeká v dalších třech dílech?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás