The Flash Teorie týkající se Nashe Wellse aneb jaký má vztah s Allegrou?

Teorie týkající se Nashe Wellse aneb jaký má vztah s Allegrou?

Teorie týkající se Nashe Wellse aneb jaký má vztah s Allegrou?

Nash Wells pro nás stále představuje poměrně velkou záhadu, nicméně šestý díl napověděl, proč chce tak moc zničit Monitora.

10 0
28.11.2019

S Harrisonem Nashem Wellsem jsme se poprvé setkali ve třetí epizodě Dead Man Running a od té doby fanoušci tápou, jaká tajemství tento nový Wells skrývá. K vyřešení této záhady by mohla pomoci jedna z dalších nových postav.

V šesté epizodě License To Elongate jsme se dočkali pokračování Nashovy linky zahrnující hledání Monitora. Dočkal se celkem nečekaného spojenectví s Allegrou Garcií, nové postavy šesté série. A jak nám bylo nakonec odhaleno, Nash naznačil Allegře, že se zná s její dvojnicí z jiné Země.


Jenomže jaký vztah mohl mít nový Wells s dvojnicí Allegry? Podle nejnovější teorie fanoušků by mohla být Allegra adoptivní dcerou Nashe. A právě její ztráta ve spojitosti s Monitorem může být důvodem, proč se Nash snaží zničit tuto vesmírnou entitu. Jaké jsou ovšem důkazy, že by mohla být celá tato spekulace pravdivá?

Již počáteční Nashovo hledání emitoru ultrafialovým zářením se zdát být celkem zvláštní. Proč by přístroj hledal v kanceláři Iris, a ne ve STAR Labs nebo jiné laboratoři? A stejně místo emitoru použil Nash schopnosti Allegry. Je tedy z největší pravděpodobnosti patrné, že nový Wells dost možná použil hledání přístroje za záminkou oslovit Allegru. Následně v tunelech byl Nash vcelku otevřený v porovnání s předešlými epizodami. A nakonec pomohl Allegře překonat strach z používání schopností.

(Je tato teorie pravdivá? Foto: CW)

Zpátky v kanceláři navíc nabídl Allegře vodu a zároveň jí naznačil, že mu někoho připomíná, dost pravděpodobně její dvojnici. Před jeho odchodem jsme ještě mohli vidět i Nashův poměrně ustaraný výraz v obličeji. Nashovo chování v této epizodě se tak zdá být docela jiné, než jsme mohli dosud vidět.

Právě ztráta milované osoby mohla nového Wellse uvrhnout na cestu pomsty. Buď jejich Země byla zničena antihmotou, nebo se stala Allegra obětí plánů Mara Novua k zastavení Anti-Monitora. Další důležitý bod v této teorii je i existence biologické dcery Harryho Wellse, Jesse. Té se už ale nejspíše jen tak nedočkáme. Allegra by tak mohla být náhradou ve vztahu otce a dcery.

Myslíte si, že je tato teorie pravdivá? Mohl by být Nash Wells adoptivním otcem Allegry z jiné Země?

Za zpracování tohoto článku děkujeme @Stardosovi.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás