The Flash Zoom se představuje ve své strhující a děsivé podívané

Zoom se představuje ve své strhující a děsivé podívané

Zoom se představuje ve své strhující a děsivé podívané

Šestý díl seriálu The Flash byl přelomový – dočkali jsme se prvního pořádného pohledu na hlavního padoucha druhé řady. Pojďme se na Zooma a celou epizodu blíže podívat.


35 0
15.11.2015

V šestém díle Enter Zoom byl Barry rozhodnutý, že se postaví svému nepříteli, kterého ještě ani neviděl. Všichni kolem něj mu jasně dávali najevo, že se nemůže postavit někomu, o kom nic neví. Na Barryho straně stál pouhý Harrison Wells ze Země 2. Barry tak vsadil na člověka, kterého ani pořádně nezná, a postavil se proti svému týmu.

Zoom se ukázal jako mocný padouch a s Barrym si doslova pohrál. Po jejich krátkém boji se ukázalo, kdo má navrch. Místo toho, aby Zoom Flashe zabil, se jej rozhodl ponížit. Se zlomeným vazem a probodnutým břichem ho táhl po celém Central City, aby všem ukázal, že „tento muž není bůh, ale je nikým“.


Celá hrozba byla Zoomem dobře promyšlena. Podařilo se mu Barryho alespoň znehybnit (nebýt Ciscova zásahu, tak je Barry mrtvý), tudíž se zbavil dalšího rychlíka, který by mu mohl konkurovat (tím, že nemůže chodit, nemůže ani běhat, proto už není jeho konkurentem). Abychom ale pochopili Zoomovo smýšlení, tak se nejprve musíme podívat na to, kdo to vůbec ten Zoom je.

Zoom: Komiksová verze

Kdybychom vycházeli z komiksů, tak se jedná o Huntera Zolomona. Od incidentu s gorilou Groddem ochrnul od pasu dolů a byl nucen jezdit na kolečkovém křesle. Hunter si však přál, aby se tohle nikdy nestalo, proto požádal svého přítele, rychlíka Wallyho Westa, aby ve Flashově muzeu použil kosmický běžící pás, čímž by změnil minulost, aby Hunter nebyl upoután na kolečkové křeslo.

Wally West ho však odmítl, protože věděl, co by se všechno mohlo v minulosti změnit, a od té doby ho Hunter začal nenávidět. Stále se nemohl smířit se svým zraněním, proto se vloupal do muzea, kde chtěl běžící pás sám použít. Nicméně se to nepovedlo a celé muzeum explodovalo. Touto nehodou se však Hunter zachránil – exploze ho ovlivnila, začal umět manipulovat s časem, díky čemuž se včas dostal z muzea a nic se mu nestalo.

Právě díky své nové schopnosti dokáže běhat tak rychle. Není tím pravým rychlíkem, protože neovládá stejné schopnosti jako ostatní Flashové, ale díky manipulaci s časem dokáže zpomalit čas, což ve výsledku vypadá, že běhá velmi rychle. Od té doby se mu začalo říkat Zoom a sám o sobě říká, že koná věci ve jménu vyššího dobra.

Zoom: Seriálová verze

Otázkou však zůstává, jakou verzi Zooma si tvůrci seriálu The Flash vybrali. Může se skutečně jednat o komiksového Huntera Zolomona, ale to by pak tvůrci neudělali žádné překvapení, kterými jsou tak známí. Na internetu už samozřejmě koluje několik teorií, které si tu pěkně shrneme.

Nejvíce podporovanou teorií je, že Zoom je Barry Allen ze Země 2. To by nebyla zas tak chybná teorie, všichni víme, že každý ze Země 1 má svého dvojníka na Zemi 2. Kdo by si nepřál, aby Barry bojoval proti svému vlastnímu já?

Když už jsme u těch Allenů, tak nesmíme zapomenout na možnost, že Zoomem by mohl být Henry Allen ze Země 2. Už jsme se dozvěděli, že na Zemi 2 je Green Arrowem Robert Queen, který je na Zemi 1 již zesnulý. Podobná záměna mohla dojít i zde, akorát se Henry nestal Flashem, ale Zoomem.

Dalšími kandidáty jsou naši dva známý členové rodiny Thawneů. Tím prvním je Eddie Thawne ze Země 2, který mohl pokračovat v „rodinné tradici“ a stát se taktéž rychlíkem. Druhým je starý známý Eobard Thawne, ze Země 2, který si tentokrát na sebe neoblékl kapuci Reverse Flashe, ale Zooma.

Jako poslední kandidát, který nám je známý, se nabízí Joe West ze Země 2. Zoom má trochu větší postavu, tudíž by se na něj Joe hodil. Uvidíme, zda tato teorie může být pravdivá.

Největším (a zároveň nejoriginálnějším) překvapením by bylo, kdyby Zoom kopíroval svou komiksovou předlohu, tudíž by se pod jeho maskou schovávala dosud neznámá tvář Huntera Zolomona. Bohužel je tato možnost zřejmě nejméně pravděpodobná, protože tvůrci se nás snaží neustále překvapit něčím originálním (chtějí nestále ukazovat, že padouchem je někdo, koho už dávno známe). Přičemž Hunter Zolomon by byl tou nejlepší možností.

Každopádně nám dejte v následující anketě vědět, kdo si myslíte, že je Zoom.

Kdo se skrývá pod maskou Zooma?

39%
22%
10%
9%
9%
7%
4%
456 hlasů

Další postřehy z šesté epizody Enter Zoom

V epizodě jsme se dočkali krátkých flashbacků, ve kterých Harrison Wells ze Země 2 promlouval se svou dcerou, která se jmenuje Jesse Wells. Harry ji v jednom záběru nazval Jesse Quick, čímž odkazuje na komiksovou postavu Jesse Quick, o které jsme již psali. Může se jednat o podobnou narážku jako v seriálu Arrow, kde Oliver odjakživa Thee přezdíval Speedy, kterou se po letech skutečně stala.

Země 2 ukázala, že se v ní děje několik věcí jinak, než na Zemi 1. Ve zprávách jsme mohli slyšet, že ve Star City je Green Arrowem Robert Queen, zatímco jeho syn Oliver Queen zemřel na ostrově. Jedná se o odkaz na Batmanův Flashpoint vesmír, kde místo Thomase Waynea, zemřel Bruce Wayne, a proto se z Thomase Waynea stal Batman.

Když je Linda Park ve stresu, tak hodně vaří. A to je jenom dobře. V komiksech je manželkou rychlíka Wallyho Westa, který se v seriálu brzy objeví. A všichni víme, jak rychlíci rádi jedí.

I šesté epizodě se podařilo porazit sledovanost konkurenčního seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Flash si tentokrát vybojoval sledovanost 3,63 milionu diváků, zatímco Agenti získali pouhých 3,49 milionu diváků. Už druhý týden po sobě je Flash ve vedení.

Foto: CW, DC Comics

Diskuze /88

tom99

Doufám, že Barry Allen ze Země 2 je Zoomem. Může to také korespondovat s tím, že Barryho nezabil, ale pouze zařídil, aby už neběhal… Hlavně ať to není Joe West, to už by bylo fakt ujetý…

#4 Denko069
webmaster
15.11.2015 | 14:10:08
lukasplechacek

Možná obsahuje SPOILER

Já si myslím, že je to Eobard Thawne ze země 2. Na netu jsem si pro zajímavost našel Eobarda a tam na mě vyjelo, že je to jak Reverse-Flash, tak i Professor Zoom.

#3 UPIRIK2 #32 armunder
15.11.2015 | 14:20:32
UPIRIK2

#2 lukasplechacek: V komiksu je několik Reverse-Flashů a tak aby to lidi nemátlo tak 1.(Edward Clariss) je Rival, 2.(Eobard Thawne) je Professor Zoom, 3. (Hunter Zolomon) je Zoom, 4.(Thaddeus Thawne) je Inertia a 5.(Daniel West) z NEW 52 je jen Reverse Flash.

15.11.2015 | 14:37:45
Denko069

#1 tom99: Nezabil ho len preto, lebo ho Cisco trafil tým sérom.

#10 UPIRIK2
15.11.2015 | 15:00:09
Bongorado

Je jasné, že Zoom=matka Iris…

#7 Kennymcc
15.11.2015 | 15:00:38
Afromen

Já si myslím, že Barry to nebude, protože jsou oba jiné postavy. A co jsme zatím viděli, tak jsou si všichni podobní. Jak na Zemi 1 tak na Zemi 2. Když stojí Barry vedle Zooma, tak k sobě nesedí. Ale myšlenka flashpoint je pro mě zajímavá, že by to mohl být Barryho táta. :-)

15.11.2015 | 15:06:41
Kennymcc

#5 Bongorado: Pokud je Zoom zena, tak jedine preoperovana na muze nebo spis na ne-zenu :D

15.11.2015 | 15:14:36
Kennymcc

K tomu Flashpointu, kde tatuldove „prevzali oteze“ svych synu :) Tady by to s Henrym moc nesedelo, jelikoz Barryho protejsek v E-2 je, jak uz vime, Jay Garrick. To samozrejme nic nemeni na tom, ze i tak se priklanim k nazoru ze Zoom je Henry Allen z E-2 nebo buhvi odkud :)

#15 Uchvatitel #18 Liss93
15.11.2015 | 15:21:05
Clockan

A já si na 90% jsem jistej,že je to barryho táta akorát nevim z jaký Země :-) když jsem si ho víc všímal má stejný postoje a řeč těla jako barryho táta.Navíc,když jsem zastavil obraz reverse flashe a porovnával dolní část obličeje s barryho tátou :-)

15.11.2015 | 15:23:19
UPIRIK2

#4 Denko069: To je pravda.

Ale moc to nefungovalo na jeho „rychlost“. Barry ztratil rychlost okamžitě a kromě toho že ta jehla Zooma zabolela, tak nic. Z toho usuzuju že má stejnou schopnost jako v komiksech a to manipulaci s časem, díky čemuž vlastně sérum rychlost snížit nemohlo.

15.11.2015 | 15:25:43
tomsn40

Hmm.. A co když Zoom, je Jay Garrick? Vím, že to k sobě moc nepasuje, ale třeba, si všechno vymyslel :) Vše co řekl, nebyla pravda. A jediné proč byl s Barrym, je proto, aby zjistil jak moc je rychlý. No ale to by zase bylo moc podobné první sérii, ok zapomeňte nato :D

Každopádně, asi to bude Barry 2.0 třeba má trochu vycpaný oblek :D

#13 Exie_
15.11.2015 | 15:27:59
deadpool

ja doufam ze je to henry bylo by to zajimave sledovat tata vs syn trochu jak star wars :D

#16 Aprok
15.11.2015 | 15:35:28
Exie_

#11 tomsn40: Jak by to mohl být Jay? Tady ti trochu ujela klavesnice. Jay a Zoom, oba pocházejí z Earth-2 a v 2. epizodě byl flashback z jejich bitvy, pokud sis toho nevšiml.

#87 moni.o
15.11.2015 | 15:37:26
TrackThor

osobne jsem si nejdriv myslel, ze by to mohl mit Barry (nestaral se o nej Joe, tak se stal zlym), protoze jsem o Henrym neuvazoval, ale ted uz se spis priklanim k nemu z jednoho duvodu – mel by motiv → v alternativni realite nebyl odsouzen/utekl/zem­rel tam i barry; a on se chce pomstit vsem rychlikum, protoze je bere jako zodpovedny za minulost

#19 Rubi
15.11.2015 | 15:40:14
Uchvatitel

#8 Kennymcc: Pokud jsem to správně pochopil jak v komiksu tak v seriálu tak Jay néní protějšek Barryho, ale jen Flashuv. Barry a bylo to i řečeno v seriálu na E 2 existuje, ale je třeba elektrikář.

15.11.2015 | 16:06:03
Aprok

#12 deadpool: to doufám taky ;)

15.11.2015 | 16:08:10
Pavlík24

Jestli se Zoomovi nemění barva očí kvůli obleku tak v úvahu připadá jen Barry nebo Robbie.

15.11.2015 | 16:08:45
Liss93

#8 Kennymcc: To, že je Jay Garrick na Zemi 2 Flashem, neznamená, že je to Barry Allen. V každém alternativním vesmíru mohou být odchylky, někteří lidé mají své dvojníky, ale jiní nemusí. V Zemi 1 nemusí vůbec Jay Garrick existovat, stejně tak jako Barry Allen na Zemi 2. A právě proto, že tam není, tak se stal Flashem někdo jiný, kdo měl podobné předpoklady. I když jsme viděli, že ti dva jsou povahově odlišní. Nebo si to myslel jinak?

#22 Kennymcc
15.11.2015 | 16:10:41
Rubi

#14 TrackThor: Zoom ale ví o Barrym evidentně úplně všechno, posílá na něj lidi co Barry osobně zná. Tudíž on ví na 100% že se ten Flash jmenuje Barry Allen a kdyby to byl Henry tak by mu asi došlo že je to jeho syn, ne? Jak tu píšete že mu třeba na Zemi 2 umřel, tak tohle vůbec nesedí … já se čím dál více přikláním k tomu že to je Barry … už vidím scénu na konci seriálu kde si přede všemi sundá masku a s výrazem totálního borce se bude šklebit druhému Barrymu do obličeje :-D To by bylo něco.

#20 Liss93
15.11.2015 | 16:20:42
Liss93

#19 Rubi: Podle mě si masku jen tak nesundá, přišlo mi, že ji má srostlou s obličejem :D Takže se to možná dozvíme jen pomocí flashbacků. A nejvíc by o něm měl vědět přece Wells ze Země 2, ne? Když ho podle svých slov stvořil.

#21 Rubi
15.11.2015 | 16:29:52
Rubi

#20 Liss93: Wells ho nemusel stvořit přímo sám, že by na něm dělal nějaké pokusy. Jay mu vyčetl že jeho urychlovač stvořil metalidi a Zoom mohl vzniknout kvůli tomu výbuchu. A Wells se může za to cítit provinile. Vůbec nemusí vědět kdo se pod maskou skrývá.

#23 Liss93
15.11.2015 | 17:11:46
Kennymcc

#18 Liss93: Asi jsem to napsal malicko blbe nebo se uplne nechapem, anebo kombinace obojiho :) Nuze tak jako se stal Arrowem Robert misto Olivera (Batmanem Thomas misto Bruce), tak se Jay Garrick stal Flashem misto Barryho v E-2. Pokud je ten naznak scenaristu „doslovny“ pak by mel byt Barry Allen v E-2 mrtev. Pak bude samozrejme otazkou, co ho zabilo. Zrejme to cele povede k te udalosti okolo okamziku, kdy zemrela jeho matka, kde byl Reverse Flash. Je jiste otazkou jak to tam vlastne probihalo v E-2. Jestli treba E-1 a E-2 nemaji stejnou minulost nekde do doby okolo smrti Barryho matky a odtud se to zacalo cele delit :)

#26 Liss93
15.11.2015 | 17:24:50
Liss93

#21 Rubi: Takže to myslel obrazně. Cíleně z lidí nevytvořil metalidi, ale oni se jimi stali, jelikož urychlovač vybouchl. To stejné vlastně udělal Reverse Flash, ale chtěl primárně výbuchem stvořit Flashe. Ale třeba Wells 2 zná Zooma, ani o tom neví. Znal ho jako obyčejného člověka a netušil, že se změnil.

15.11.2015 | 17:26:39
Kennymcc
  • k memu poslednimu prispevku, nejak jsem se v tom zamotal, takze jsem napsal uplnou blbost :D Ty voe ty jine svety mi teda davaj :D
#26 Liss93
15.11.2015 | 17:32:00
Kennymcc

No tak ci onak, zatim nejvice verim tomu, ze Zoom je Henry Allen :)

15.11.2015 | 17:35:46
Liss93

#22 Kennymcc:
#24 Kennymcc: Náhodou, dává mi to smysl :D Opravdu záleží, jak moc je časová linie rozdílná a co všechno je tedy jinak. Krom Roberta Queena jako Arrowa je ještě Wellsův příběh jiný, na Zemi 1 měl manželku, ale neměli děti, na Zemi 2 jeho žena zemřela, ale má dospělou dceru. A snad uvidíme, co se na druhé Zemi děje s ostatními.

#27 Kennymcc #29 Rubi
15.11.2015 | 17:38:05
Kennymcc

#26 Liss93: No to co jsem napsal v te prvni casti meho prispevku je trosku debilni :) Ale ta druha cast o udalostech okolo smrti matky Barryho uz je asi zajimavejsi :)

15.11.2015 | 18:02:52
Kennymcc

Nekdo tu psal ze Zoom manipuluje s casem, zpomaluje ho, tak jako v komiksu. Pak by me zajimalo, jak to presne funguje. To jako zpomali cas jen do jiste vzdalenosti nebo v celem vesmiru :)? Pokud jen do jiste vzdalenosti, napr. koule o polomeru 1 km, tak se vsechno v dosahu temer zastavi a to co je mimo dosah tak se pohybuje uplne stejne jak Zoom? Je tak?

15.11.2015 | 18:08:42
Rubi

#26 Liss93: No Wells klidně mohl mít dceru i na Zemi 1 ale jaksi to už nestihnul, Eobard oba v této realitě zabil před ted už nějakými 17 lety. Na Zemi 2 RF nebyl a proto nemusel krást jeho identitu. Kdyby Wellse nezabil ani na Zemi 1 jejich dcera by byla stejně stará jako Jesse. Životy všech se liší v tom jak moc kdo ovlivnil minulost.

15.11.2015 | 18:10:45
dadinka

Jako já nevím no, bylo by boží, kdyby to byl barry ze země 2, ale nemyslim si to. Pořád mám v hlavě, že Zoom nakonec bude Irisin bratr :D.

15.11.2015 | 18:34:55
Kennymcc

Pokud ty oci Zooma, co jsou na obrazku, jsou skutecne herce pod maskou, tak to nemuze byt Barry ani omylem. Uz jen proto ze Barry ma modre oci :) Ze by mu premenou na Zooma jakoze zhnedli :)

15.11.2015 | 19:41:04
armunder

#2 lukasplechacek: dobrá teorie Zoom ze země 2 kdo ví ten příběh Weilse a jakou má Eobard Thawne moc myslíte že v další sérii bude země 3 ? :D

#34 Kennymcc
15.11.2015 | 19:43:54
armunder

Moje teorie o Caitlin Snow to bude záporák ze země 2 když jste psali že Cailin má být záporák asi to tak bude!

15.11.2015 | 19:46:10
Kennymcc

#32 armunder: Jojo bude 52 serii :D

15.11.2015 | 19:57:17
armunder

Cisco ramon bude komiksová postava wibe asi také ze země 2

15.11.2015 | 20:08:36
armunder

O Iris jsem zjistil že v Zemi 2 se vdala za Flashe takže doktor Weils z jedničky ty noviny musel mít ze země 2 a pokud cestoval časem ak není úplně nevinej!

#37 Kennymcc
15.11.2015 | 20:13:53
Kennymcc

#36 armunder: No zrejme v tom bude poradnej gulas, kdo je vlastne nakonec odkud :) a tim myslim i nektere postavy z prvni serie :)

15.11.2015 | 20:25:38
DavEE

Co takhle Jay z E1? :D No. :D .. Ale doufam ze je to Henry :)

15.11.2015 | 20:42:47
FanArrow

já si myslim že wells je už rychlík

15.11.2015 | 21:10:01
Uchvatitel

No nevím nevím, ale začínám se v téhle diskuzi ztrácet :D

#42 armunder
15.11.2015 | 21:30:26
armunder

Takže Flash bude spojený s Arrowem od osmé epizody u ARROW TO PSALI ALE JSEM ZVĚDAVÝ NA TOHO VANDALA :D

15.11.2015 | 21:57:56
armunder

#40 Uchvatitel: VYSVĚTLÍM TAKŽE TEORETICKY JE TAM FLASH BARRY ALEN KTERÝ SI VZAL IRIS TAKZE EBOARD THAWNE BYL ZE ZEMĚ 2 TO KVŮLI TĚM NOVINÁM. TAKŽE BY TO MĚL BÝT HUNTER ZOLOMON.

15.11.2015 | 22:03:23
Red Viper

třeba malcolm z earth 2 by byla prdel :D

#45 armunder
15.11.2015 | 23:04:36
azoxid

Pořád lobbuju za Huntera Zolomona, vyloženě nechci, aby byl Zoom někdo ze známých hlavních postav.

15.11.2015 | 23:37:10
armunder

EABOARD THAWNE VŠECHNO TOMU NASVĚČOVALO ŽE NENÍ Z BUDOUCNOSTI ALE ZE ZEMĚ 2. TAKŽE BARRY ALEN BUD SKRÝVÁ SVOJI TOTOŽNOST. JÁ BYCH UVÍTAL KDYBY SE TAM OBJEVIL SLADE WILSON ZE ZEMĚ 2 NEBO ZE ZEMĚ JEDNA TUHLE POSTAVU BY MOHLI OPĚT VYUŽÍT.
#43 Red Viper:

#46 Rubi #50 Time Remnant
16.11.2015 | 0:46:07
Rubi

#45 armunder: Nevím z čeho usuzujes že ty noviny z první série musely být ze Země 2.Ty noviny měly jasné datum z roku 2025 do té doby se klidně Iris a Barry můžou vzít i na zemi 1 a pokud se pridrzi komiksu tak by to bylo i logické. S tím že by Zoom byl Slade tak na to nemysli vůbec. Proč by z Deathstroka dělali jiného zaporaka.

#47 Rubi
16.11.2015 | 3:35:00
Rubi

#46 Rubi: Pokud se Slade ještě někdy objeví tak v seriálu Arrow

16.11.2015 | 3:36:18
Baltik

Moje teorie je, že bych za nadměrné používání Caps Lock dával ban.

16.11.2015 | 7:56:34
deadpool

bacha pouziva capslock ten to mysli vazne

16.11.2015 | 8:17:00
Time Remnant

#45 armunder: Kdyby byl Slade Wilson ve Flashovi tak se tam rovnou může přidat Wolter nebo někdo takovej -.-

redaktor
16.11.2015 | 10:32:27
Kennymcc

Neda se se tu pouzit mensi velikost pisma? Jakoze to myslim mene vazne :D

16.11.2015 | 10:35:46
Arronnaxx

No, opravdu to může být i Eobard Thawne z Earth 2. Ten totiž krom toho, že byl Reverse-Flash, byl i Professor Zoom. A ve storylince Blackest night patří k Black Lantern corps (no, spíš je jenom oživlá mrtvola, ale stejně), a když se podíváte na kostým Zooma tady v seriálu, minimálně to na black lanterny odkazuje. I když je fakt že má úplně jinou motivaci než BL.

16.11.2015 | 11:26:51
Dawe202

Hustý by bylo, kdyby Zoom byl Barry z E1, ale z budoucnosti.

#56 totti #83 KteroS
16.11.2015 | 14:18:51
JackMikes

je ještě jedna možnost ZOOM by se mohl jmenovat Scott Kolins. Je to na téhle stránce https://en.wikipedia.org/wiki/Zoom_(comics).

#55 JackMikes
16.11.2015 | 15:32:09
JackMikes

#54 JackMikes: – oprava u té stranky, https://en.wikipedia.org a dát vyhledat Zoom (comics) a máte tu postavu i s jménem.

16.11.2015 | 15:41:40
totti

#53 Dawe202: Aký by to malo zmysel? Zoom posiela metaľudí, aby zabili Flash. Kebyže je to Barry z E-1 z budúcnosti, tak by vlastne zabil sám seba a stalo by sato isté, čo s Eddiem a Eobardom.

16.11.2015 | 16:18:50
Ivan Hrozný

Zoom neni Hunter Zoloman, veď keď niekto spomalý čas, tak ide normálne, no ostatní sa hýbu pomalšie, tak ako môže vybehnúť po budove alebo chytiť blesk ? To nedáva zmysel, je to Eddie Thawne z 1 alebo 2

#58 Scoop
16.11.2015 | 16:44:02
Scoop

#57 Ivan Hrozný: Hunter Zolomon má ještě nějaké jiné schopnosti než zpomalování času, ale nevím přesně jaké, protože komiksy nečtu. A když zpomalí čas, tak logicky zpomalí aji fyzikální zákony, takže přitažlivá síla naněj bude mít malej vliv, když bude běžet po budově.

#63 Kennymcc
16.11.2015 | 17:00:09
Kennymcc

Pro vsechny co si mysli, ze Zoom je Eddie nebo Barry z E-2 (nebo od jinud :) ), tak jak vysvetlite hnede oci herce pod kostymem Zooma :)? Eddie i Barry jak vime maji modre oci.

#65 Rubi #67 Pavlík24
16.11.2015 | 17:03:46
Ivan Hrozný

A ty si co fyzikar, dobre, ak by zmenil fyzikalne zakony a gravitacia by nanho posobila inak, tak by skor lietal ako behal po stene a chytit blesk, zmen si, co chces, no si mrtvy, genius jeden vysinuty

16.11.2015 | 17:33:14
Ivan Hrozný

A ako by vybroval ?

#64 Kennymcc
16.11.2015 | 17:34:34
Ivan Hrozný

!

16.11.2015 | 17:35:29
Kennymcc

#58 Scoop: Manipulace s casem (jeho zpomaleni) nema zadny vliv na gravitacni silu. Gravitacni sila bude v tomto pripade furt stejna, takze v zadnem pripade nekdo, kdo zpomali tok casu, nedostane schopnost behat vertikalne po zdi apod. Nicmene jakymi schopnostmi disponuje nas serialovy Zoom neni zatim zcela znamo.

16.11.2015 | 18:32:44
Kennymcc

#61 Ivan Hrozný: Schopnost zpomaleni casu skutecne zpusobi ono vybrovani z pohledu cloveka jez jeho cas zpomalen. Snad jsem to vysvetlil srozumitelne :)

16.11.2015 | 18:34:30
Rubi

#59 Kennymcc: No docela jednoduše … herec co ho vyfotili pro neoficiální fotky může být jakýkoliv komparzista nebo kaskadér, v samotném seriálu přeci není vidět jaké má Zoom oči. Takže nemůžeme s jistotou tvrdit že Zoom má ve skutečnosti oči modré, hnědé, nebo černé. V seriálu nám nic takového podáno nebylo.

#66 Kennymcc
17.11.2015 | 6:29:28
Kennymcc

#65 Rubi: Ano mozne je cokoli, ze treba primo ja jsem byl v tom kostymu kdyz to fotili, ze jo :D A taky je mozne, ze na Zooma spadne meteor zrovna, kdyz bude vykonavat svou potrebu a tak umre :D

17.11.2015 | 10:14:58
Pavlík24

#59 Kennymcc: Na pár fotkách Barryho ze strany vypadají stejně jako ty Zoomovi.Možná se pletu, ale hádáme všichni.

#70 Kennymcc
17.11.2015 | 12:48:37
Carlos MadMax

Takže diskuze pročtená, teoríí spousta zajmavých a určitě by byli aj splnitelné, však jde o comicsové universum, což znamená, že zde se fantazii meze nekladou… Nicméně v nějaké diskuzi výše bylo uvedeno že Vibe je z E2, což není pravda ani seriálově, protože Vibe je Cisco Ramon z E1, což už bylo prokázáno několikrát i v našem seriálu. Harry to i potvrdil svými čupr hodinkami na rozeznání „Meťáků“, navíc je to hrdina s kladnou karmou http://www.postavy.cz/vibe/ tak to asi pro začátek k Vibemu :) No a co se týče professora Zooma, tam mám teorie dvě a u ni si myslím že to bude 50 na 50, buď to bude zlé já samotného Barryho (a to že nesedí s postavou v kostýmu, jenom umocňuje fakt, že temná síla muže přeměnit tělo i fyzicky, ne jen schopnostmi samými…), anebo to bude jeho otec Henry Allen, v obou případech vycházím ze zde již několikrát zmíněného luxusního animáku „Fashpoint paradox“ na kterým bylo postavenu příběhové jádro první série, tudíž si taky nemyslím, že by se také CW opakovala 2× stejným záporákem, ale musím uznat, že Thawne v první sérii neměl absolutně chybu ale Zoom svojí temností, sebejistotu a krutostí zatím vede na plné čáře :) ještě uvidíme s jakými zápletkami se seriálníci z CW vytasí. Ale jediný co můžu dodat, byť Zoom působí mocně a sebejistě, myslím že i nakonec to bude jeho slabinou, jelikož každou pýchu předchází pád, všude to funguje stejně :)

#69 Kennymcc
17.11.2015 | 13:14:11
Kennymcc

#68 Carlos MadMax: Jakze by herci Barryho Allena dali hnede cocky, hmmm tomu moc neverim :) Nebo chces rict ze pod kostymem hraje Zooma nekdo nedulezity, ale ma to jako byt Barry. No jedine ze by to byl Barry z E-2, ktery oproti sve verzi z E-1 o hodne vic zral a poradne na sobe makal :D Jinak Zoom samozrejme nejvice tezi z toho, ze ho nikdo poradne nezna, jeho schopnosti apod. Garrick ani Wells o nem v podstate nerekli nic uzitecnyho, co by napomohlo odkryt nejakou jeho slabinu. Taky mi neco rika, ze mozna Eobard Thawne to ma vsechno stale pod palcem, ze je stale krok napred. Krom jineho jsem moc nepochopil, proc by se namahal pro Barryho udelat tu nahravku na zaklade, ktere pustili z vezeni jeho otce. Myslim ze tady neco nehraje :) anebo jsem moc paranoidni :)

#71 Rubi
17.11.2015 | 15:01:53
Kennymcc

#67 Pavlík24: Jojo jsou to vsechno dohady, ale ukaz ty fotky, ja jsem zatim jine nevidel. Soupni sem kdyztak nejaky odkaz.

17.11.2015 | 15:03:39
Rubi

#69 Kennymcc: Jestli nám opravdu tak blbě prozradili identitu Zooma z jeho neoficiální fotky (myslím tím ty dohady o tom že je to Henry Allen) tak moc originální tedy nebudou. To bych byla raději kdyby to byl opravdu neznámý herec v roli Huntera Zoomona. Chtělo by to pořádnou zápletku, nějaký šok a ne ohranou verzi že to bude opět zlý Wells jako třeba Eobard z E-2 . To už by nebyl ani Wellsobard ale něco jako Zoomobard :-D

#73 armunder #76 Kennymcc
17.11.2015 | 16:16:45
Aprok

Já si pořád myslím že Zoom bude Henry Allen :)

17.11.2015 | 16:20:12
armunder

Myslím to takhle když ty seriály spojí tak proč by se nemohl objevit Slade jeto dobrá postava a Hunter Zolomon bude Zoom za tím názorem si stojím
#71 Rubi:

#74 Kennymcc
17.11.2015 | 16:21:03
Kennymcc

#73 armunder: Ze Slade bude ve Flashovi davam velmi uctyhodne 1% :) Ale tak vis jak, sance to furt je :)

17.11.2015 | 20:35:35
Kennymcc

A pokud ma jeste nekdo pochyby o tom kdo je Zoom :) tak tady je vserikajici rozuzleni :D https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/…768145_n.jpg?…

17.11.2015 | 20:36:47
Kennymcc

#71 Rubi: Ikdyby to byl skutecne Henry Allen, tak je stale hromada otazek, proc, kdy, zac atd., takze bych v tom zas takovou tragedii nevidel. Ale i tak nic neni jiste dokud to neuvidime na vlastni oko :)

17.11.2015 | 20:47:32
Wandangan

Jen tak mimochodem podle hlasu je to herec Tony Todd

#78 Rubi #79 Kennymcc
17.11.2015 | 23:14:28
Rubi

#77 Wandangan: On ho namluvil ale hrát osobně ho prý nemá… No uvidíme jak to nakonec dopadne. Napínat ve Flashovi nás tedy opravdu umí :-)

18.11.2015 | 4:10:49
Kennymcc

#77 Wandangan: Tony Todd Zoomovi propujcil pouze svuj hlas. http://variety.com/…-1201581891/

18.11.2015 | 17:23:51
C14rk

A co kdyz si s nama tvurci jen hrajou a neni to Zoom jako v komixu, ale black flash? neni to moc ujety? Taky likviduje vsechny rychliky a ta drzka srostla s tim oblekem by taky sedela :D :D

#81 Kennymcc
23.11.2015 | 15:28:30
Kennymcc

#80 C14rk: Je pravda, kdo vlastne prisel s tim ze to je Zoom??? Rekl to on sam o sobe ze je Zoom? Nebo mu tak proste lidi okolo zacali rikat? Ovsem proc mu tak zacali rikat :)?

23.11.2015 | 17:44:10
Simir

Já myslim že Zoom není Barry z žádný země… jejich postava se neschoduje.

24.11.2015 | 19:01:04
KteroS

#53 Dawe202: To je úplná kravina když Zoom chtěl Barryho zabít protože kdyby zabil Barryho v minulosti jak by potom mohl žít ? Takže to prostě nejde protože by sám byl mrtvej :)

30.11.2015 | 3:12:11
Bateman

Nemůžu si pomoct, ale připadá mi že by zoom mohl být joe west z druhé země. Zoom je sice parádně zamaskovaný, ale když se podíváte lépe, přesněji řečeno na tvar a rysi jejich očí – https://c2.staticflickr.com/…072885_b.jpghttps://pmctvline2.files.wordpress.com/…n-2-zoom.jpg?…

Možná se mi to jen zdá, ale jistá podobnost tam je… Když se trochu pohrabete ve fotografiích. Podle mě je pod maskou zooma tentýž člověk.

5.12.2015 | 7:15:58
MatouchCZ

Nikdo si neuvědomuje že zoom je Eddie Thawne?

5.12.2015 | 21:27:51
Billy the Kid

eddie thawne je opravdu zoom, je to i na netu :)

9.12.2015 | 19:49:22
moni.o

#13 Exie_: noooo tak nakonec měl Kennymycc pravdu :D :D

4.5.2016 | 22:48:21
Peter941

hunter zolomon Aka Jay Garick je zoom..

8.5.2016 | 13:10:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás