The Flash Flash se spojuje se Supermany a Black Lightningem na fotkách z natáčení

Flash se spojuje se Supermany a Black Lightningem na fotkách z natáčení

Flash se spojuje se Supermany a Black Lightningem na fotkách z natáčení

Natáčení velkého crossoveru je v plném proudu, a proto máme možnost se podívat na další fotky z natáčení. Tentokrát se Grant Gustin vyfotil s představiteli Supermanů a Black Lightninga.

13 1
14.10.2019

Diskuze /4

Venous4

No, dokoukam druhou radu Black Lightninga a z nostalgie jsem si dal od zacatku Smallville – nyni koukam na treti serii to jsou vzpominky :) Na letosni crossover se tesim asi nejvice za celou dobu co sleduji vsechny serialy ze sveta „arrowerse“ a jsem zvedav jestli se tam fakt objevi i Lucifer a bude soucasti jine zeme ale i treba Diggl jako Green Lanthern. To by bylo krute luxusni. A Brandon jako Superman sedi mu to a Superman se vraci byl skvely film hlavne ty bonusove sceny na Kryptonu.

#2 DC Expert
15.10.2019 | 12:18:12
DC Expert

#1 Venous4: Za mě je Black lightwing nejhorší hrdina který úplně sabotuje svůj seriál tím že nedělá nic. A za celou epizodu vidíš Tobias něco málo udělá a to je všechno. Hodně dílů je až moc nudných. Furt tam cpou jeho dcery ale ta Annisa ho tak zastínila že je lepší než on.

#3 Venous4
16.10.2019 | 17:20:51
Venous4

#2 DC Expert: jo no celkove mi jako hrdina nesedi ale chapu to po black pantherovi musel dc prijit s nejakyma cernyma hrdinama i kdyz to je preslap vedle :D

#4 Venous4
17.10.2019 | 11:34:43
Venous4

#3 Venous4: ale ty jejich kostymy bych bral hnedka

17.10.2019 | 11:35:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás