The Flash Herečka Candice Patton má skvělou odpověď pro ty, kteří nemají rádi Iris

Herečka Candice Patton má skvělou odpověď pro ty, kteří nemají rádi Iris

Herečka Candice Patton má skvělou odpověď pro ty, kteří nemají rádi Iris

Každý seriál má své populární a nepopulární postavy, v případě seriálu The Flash patří mezi neoblíbené postavy Iris. Její představitelka se k této věci nedávno vyjádřila.

9 1
19.11.2019

Iris vystupuje v seriálu The Flash už od první série, ale hned na začátku si nezískala nijak velké sympatie. S přibývajícími sériemi ji fanoušci navíc nenáviděli ještě více, protože se pletla do chodu Flashova týmu, kde v podstatě neměla co dělat. Poslední dvě řady se však do řízení týmu už moc neplete, přičemž má svou vlastní dějovou linku, což je rozhodně dobře.

Stále se tu však najdou tací, kteří tuto postavu nenávidí, a proto si svou zlost vybíjí na samotné herečce. Nedávno napsal jeden fanoušek herečce Candice Patton na Twitter následující: „Vlastnoručně jsi zničila seriál The Flash.“ A herečka mu na to odpověděla: „A dostala jsem za to pořádně zaplaceno.“


(Iris je i nadále pevnou součástí seriálu. Foto: CW)

Nejenom, že herečka jeho komentář naprosto odpálkovala (myšleno v dobrém smyslu), ale brzy poté se u tohoto komentáře rozjela diskuze, ve které se jí většina zastávala. Podle nich je Iris i nadále důležitou složkou seriálu.

Jak se k Iris stavíte vy? Také ji nenávidíte, nebo vám naopak nevadí?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /11

Venous4

Nejde o to ze je to spatna herecka ale o to ze postava IRIS je strasne otravna (jak Felicity v Arrow). Meli ji ve treti rade nechat pichnout Savitarem a byl by klid :D

#2 Klarulka #8 miravlak
19.11.2019 | 15:23:14
Klarulka

#1 Venous4: amen, bratře

19.11.2019 | 15:41:21
KaraSnowAllen

Odpověd dobrá, ale není jediná, kdo musí snášet hnusné urážky, Grant Gustin dokonce i od těch, co se zastávají právě Candice Patton. Nevím, že zrovna o ní se v tomhle ohledu se o ní furt mluví, není jediná, komu se to děje. Článek vznikl jen kvůli tomu, že se autorovi líbilo, jak ho odpálkovala, což musím uznat, to udělala hezky s nonšalancí. Osobně mi herečka nevadí a pokud se Iris bude držet mimo Star Labs, tak nejspíše ani ona, ale jistá bych si tím nebyla.

19.11.2019 | 16:41:30
bloody_maniac

taky mám někdy iris plné zuby, Candice ale velice respektuju :)

19.11.2019 | 16:52:53
tominotomino

Určitě každý má občas některé postavy plné zuby (u mě to jsou třeba různé verze Wellse – kromě toho ze Země 2 – které mi připadají čím dál víc trapnější), ale nebudu tvrdit, že jsou zodpovědní za úpadek seriálu. Herci dělají, co jim je předloženo ve scénáři, takže pokud by chtěl někdo na někoho házet vinu, tak na členy tvůrčího týmu, kteří ten příběh vymýšlejí.

webmaster
19.11.2019 | 17:04:23
meya

to je trapný napsat herečce pod profil, to co napsal ten fanoušek. působí to, jako by se u něj život a jeho spokojenost odvíjela od spokojenosti se seriálem:))

19.11.2019 | 17:33:01
fanta2pomeranc

Mně Iris vůbec nevadí, já nemusím Ralpha. Ale to je tím, že mi připadá úplně zbytečný. Za to však nemůže herec, ale scenárista. Ale co já vím? Třeba přijde chvíle, kdy bude mít dobrou linku a začne se mi zamlouvat… :-D :-D: -D

19.11.2019 | 19:41:29
miravlak

#1 Venous4: s Iris máš recht ;) ale Filicity zas možu,tak kdyby v Arrowovi nebyla,tak už bych to vůbec nesledoval asi :D

19.11.2019 | 22:42:17
DC Expert

Iris mám rád ta je lepší než ta ***** Felicity. Ta zkazila arrow a kvůli ní je konec seriálu. Sedmá řada arrow byla nepovedená. Protože si u tvůrců vydupala aby ji Diaz nezabil. Když to bylo napsané ve scénáři. A takhle arrow dopadl sedmá série byla špatná.

20.11.2019 | 1:50:57
RagnarokCzD

Dostala sem prachy je skvělá odpověď … aha …

Zavání tu clickbait.

21.11.2019 | 1:05:08
easyyy

Jako, odnášet si nějakej pohled na věc z instagramový diskuze je docela o ničem. Jasně, že lidi co ji sledujou se ji budou zastávat.. Chtěl bych vidět podobnou diskuzi na redditu do který by se zapojila.

27.11.2019 | 5:22:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás