The Flash Herečka Sugar Lyn Beard se ve čtvrté sérii objeví jako Hazard

Herečka Sugar Lyn Beard se ve čtvrté sérii objeví jako Hazard

Herečka Sugar Lyn Beard se ve čtvrté sérii objeví jako Hazard

Před pár dny se na internetu objevily fotografie s novým padouchem, kterého se dočkáme ve čtvrté řadě Flashe. Nyní už konečně víme, kdo tuto postavu ztvární.


14 0
10.8.2017

Včera bylo oficiálně prozrazeno, že do seriálu The Flash míří herečka Sugar Lyn Beard, která si zahraje Rebeccu Sharpe, lépe známou pod přezdívkou Hazard. Herečku můžete znát například z filmu Mike and Dave Need Wedding Dates.

Embed from Getty Images

O přítomnosti Hazarda jsme věděli již delší dobu díky fotografiím z natáčení, ale dosud nebylo jasné, kdo se této role ujme. Hazard je popisována jako žena, která věří, že je prokletá. Myslela si to do doby, kdy měla nehodu, která jí změnila celý život. Když vesmír nyní stojí na její straně, tak začne ohrožovat celé město i Flashův tým.


Zdroj článku: Variety

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás