The Flash Jay Garrick je na stejné Zemi jako Flash a objeví se v sedmé sérii

Jay Garrick je na stejné Zemi jako Flash a objeví se v sedmé sérii

Jay Garrick je na stejné Zemi jako Flash a objeví se v sedmé sérii

Seriál The Flash by se měl začít natáčet již velmi brzy, a tak se na internetu objevují nové informace. Jedna z nich prozrazuje, že se můžeme těšit na návrat Jaye Garricka.

8 0
1.10.2020

Seriál The Flash nám představil již několik rychlíků, přičemž mezi ně patří i stárnoucí Jay Garrick, který se již nevěnuje ochraně svého města. Nedávno se jeho představitel John Wesley Shipp rozpovídal o tom, jak to s Jayem bude dále. Dle jeho slov se na něj určitě můžeme těšit.

„Vím, že se Jay Garrick vrátí do Flashe, ale objeví se v něm někdy později. Letos to kvůli koronaviru nevyšlo s finále, jak všichni víme, a proto tvůrci musí vše upravit a vyřešit. Eric Wallace mi však říkal, že se mnou chce probrat pár nápadů, které se týkají mé postavy,“ řekl herec ke Garrickovu návratu.


(Jaye si ještě užijeme. Foto: CW)

Kvůli krizi jsme nevěděli, jak to s Jayem a jeho manželkou Joan vlastně dopadlo, protože ti se nacházeli na Zemi 3. Herec však potvrdil, že se oba nacházejí na domovské Zemi, tedy na té, na které žijí hlavní hrdinové: „Víme, že Joan a Jay žijí na domovské Zemi. Uvidíme, s čím tvůrci přijdou, ale ze zkušenosti vím, že ať už přijdou s čímkoliv, bude to zajímavé a já si to budu chtít zahrát.“

Jste rádi, že se Jay nachází na stejné Zemi jako Flash a ostatní? A jakou roli podle vás sehraje v nadcházejícím příběhu?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /3

Comics_Fan

Tak to si užijeme.

1.10.2020 | 14:04:20
FValek

Mohli by ho nějak nakombinovat se Stargirl, že třeba během likvidace JSA utekl na jiné země (nebo ho tam unesl Antimonitor), a zároveň pak známá postava Jay Garricka dostala stejně jako ostatní hrdinové po Krizi nové vzpomínky? Těžko říct, ale líbil by se mi crossover :D

#3 Stardos
1.10.2020 | 14:49:04
Stardos

#2 FValek: Tím, jak Stargirl je teď pod CW, by k tomu snad mohlo dojít. John by měl mít smlouvu, že se může objevit v čemkoliv od CW, pokud mu ji nezrušili. A Stargirl by to vyšlo i levně.

1.10.2020 | 16:50:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sedmá série

Pokračování se tentokrát dočkáme o něco později. Vše podstatné o premiéře sedmé řady si můžete přečíst v našem článku

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás