The Flash Kdo je skutečným padouchem sedmé řady? Prozatím to vypadá tak, že jich bude víc

Kdo je skutečným padouchem sedmé řady? Prozatím to vypadá tak, že jich bude víc

Kdo je skutečným padouchem sedmé řady? Prozatím to vypadá tak, že jich bude víc

Tvůrci nám sice nabízí nové a nové epizody, ale z nich není jednoznačné, kdo je vlastně letošním hlavním padouchem. Dočkáme se snad první řady, ve které se objeví zločinecké uskupení?

4 0
16.4.2021

U superhrdinských seriálů se často říká, že jejich série jsou tak dobré, jak dobří jsou její hlavní padouši. V posledních řadách jsme se však nedočkali nijak pořádných, a tak jsme měli od sedmé série velká očekávání. Prozatím jsme ale zklamáni, protože nám nové díly nenabídly žádného nového hlavního padoucha. Nebo snad ano?

Když Barry a jeho tým konečně sestrojili umělý Zdroj rychlosti, který Flashovi navrátil rychlost, došlo k uvolnění velké energie, která se rozdělila na čtyři části. Je pravděpodobné, že zažehnutím umělého Zdroje rychlosti vznikly zcela nové Zdroje, které nám už seriál představil. Řeč je konkrétně o Zdroji síly, Zdroji moudrosti a Zdroji stagnace.


Každý tento Zdroj je zastoupen jedním padouchem. Zdroj síly ztělesňuje Fuerza, kterou jsme mohli vidět ve čtvrtém díle Central City Strong, Zdroj moudrosti se nám představil hned poté, tedy v páté epizodě Fear Me, kde byl zastoupen padouchem Psychem. Pak zbývá už jen Zdroj stagnace, který byl v šestém díle The One With The Nineties ztvárněn Deonem Owensem.

(Eva byla sice přemožena, ale za cenu příchodu dalších padouchů. Foto: CW)

Seriál nám pomalu naznačuje, že právě výše zmínění padouši vznikly kvůli energii umělého Zdroje rychlosti. Budou snad tedy tvořit nějaké zločinecké uskupení, které se Barrymu postaví, nebo se za všemi vyskytuje jeden jediný padouch, který tahá za nitky? Pokud tomu tak je, o koho asi jde?

Kromě toho se spekulovalo nad tím, že hlavním padouchem sedmé řady bude nedávno představený Chillblaine, ale ten byl zasedlý jen na Killer Frost a navíc byl poražen hned v díle Growing Pains. Můžeme snad očekávat jeho návrat, nebo šlo o dalšího epizodního záporáka?

Ať už to bude jakkoliv, prozatím stále netušíme, kdo letos představuje ono hlavní zlo, kterému se Flash musí postavit. Fuerza, Psych a Deon jsou stále na svobodě, takže těchto padouchů se určitě ještě dočkáme. Otázkou ale je, jakou roli v dalších dílech vlastně sehrají.

Diskuze /11

DashWar

Myslím, že ty zdroje vznikly při obnovení přírodní Speed Force, ne při vytvoření té umělé. Pokud tomu ale tak je, tak by ještě chyběl jeden záporák, a sice speedster. Protože máme Strength Force, Sage Force a Still Force, ale umělá Speed Force je stále neobsazená. Takový speedster by měl i superrychlé myšlení, a to by mohlo být moc pěkné. Určitě by tu skupinu vedl. Kdo ví, možná už teď ty dva zdroje útočí na přírodní Speed Force, protože je poslal právě ten speedster používající umělou Speed Force, aby oslabil svého konkurenta, zatímco sám se ještě neukázal, aby měl moment překvapení :D

#2 Basim
17.4.2021 | 1:16:32
Basim

#1 DashWar: Goodspeed se tam hodí a nebo mohl vzniknout Red dead, o něm tam už byla zmíňka.

#4 DashWar
17.4.2021 | 7:57:19
Kirstai

Řekl bych,že tu bude ten padouch o kterém mluvil Abra Kadabra,když zmiňoval,že v budoucnosti je nějaký padouch,který se jmenuje Chronarch,navíc z budoucnosti má přijít Bart Allen,a nebo to prostě budou tyhle 4 síly,speed force nebyl ještě zmíněný,narozdíl od ostatních tří.

#5 DashWar
17.4.2021 | 14:14:28
DashWar

#2 Basim: Spíš ten Red Death, Godspeed má myslím bílý blesk. S Godspeedem byl náznak nějaké zápletky na začátku minulé sezóny a pak už nic, podle mně na něj prostě tvůrci zapomněli.

18.4.2021 | 3:45:33
DashWar

#3 Kirstai: Chronarch podle mně bude až v osmé sérii. Jestli bude osmá série.

#6 Xavik
18.4.2021 | 3:46:47
Xavik

#5 DashWar: Bude, vždyť je už objednaná.

#7 DashWar
admin
18.4.2021 | 12:45:01
DashWar

#6 Xavik: Aha, tak to mi nějak uniklo. To je ale super :) Dík za info

#8 Xavik
18.4.2021 | 23:40:59
Xavik

#7 DashWar: Pohoda. Já si sám musel ověřit, jestli to je pravda. Zmátls mě. :D

#11 DashWar
admin
19.4.2021 | 20:25:47
JaNTaR21

Možná sama Nora respektive speed force je hlavním záporákem.

MOSPOLIER Já jsem viděl fotografie vyfocené canadagraphs k 11. epizodě, kde speed force byla nějaká temná a vedle flashe byl Deon, který mu nejspíš pomáhal. Jen moje teorie.

#10 JaNTaR21
21.4.2021 | 11:33:45
JaNTaR21

#9 JaNTaR21: CHTĚL JSEM NAPSAT MOŽNÝ SPOILER

21.4.2021 | 11:35:24
DashWar

#8 Xavik: :D :D

22.4.2021 | 20:31:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E08: The People v. Killer Frost

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Následně se dočkáme soudu s Killer Frost a Barry požádá o pomoc posledního žijícího Wellse.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás