The Flash
89/100 - 553×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Poslední sezóna
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Mark Blaine byl povýšen na hlavní postavu a v poslední řadě se objeví i představitelka Batwoman

Mark Blaine byl povýšen na hlavní postavu a v poslední řadě se objeví i představitelka Batwoman

V průběhu posledních dní došlo k odhalení několika novinek, které se týkají poslední řady seriálu The Flash. Dozvěděli jsme se o jednom povýšení a jednom překvapivém návratu.

6 4
25.10.2022

Pokud jste si v průběhu sledování sedmé a osmé série oblíbili postavu Marka Blainea, vězte, že toho budeme v poslední řadě vídat ještě častěji. Jeho představitel Jon Cor se totiž dočkal povýšení a v poslední řadě bude patřit mezi hlavní obsazení seriálu. V tomto případě jde o poměrně pozitivní zprávu, protože Mark představuje opravdu zajímavou postavu.

Markovo povýšení je poměrně logické. Nejenom, že sehraje velkou roli v nadcházejícím příběhu Frost či kohokoliv, s kým se setkal na konci osmé řady, ale zároveň bylo třeba zaplnit místo po Joeu Westovi, kterého v poslední řadě sice uvidíme, ale už tu nebude patřit mezi hlavní postavy.

(Poslední dvě řady naznačily, že by se příběh mohl více zaměřit i na Marka. Foto: CW)

Kromě toho jsme zjistili, že do poslední série byla obsazena herečka Javicia Leslie, která se poslední dva roky věnovala roli Ryan Wilder v seriálu Batwoman. Těžko říct, zda si tuto roli zopakuje i v posledních epizodách Flashe, ale je to možné. Stanice CW to každopádně nepotvrdila ani nevyvrátila.

Poslední řada se aktuálně stále natáčí a její premiéry se dočkáme někdy na začátku roku 2023. Javicia Leslie se v této sérii sice objeví, ale netušíme, do kolika epizod nakonec zasáhne. Je však možné, že se neobjeví jen v jedné epizodě.

Zdroje článku: Deadline, EW

Diskuze /2

Basim

Zapomněli říct, že až skončí i Flash tak je všechny budou tahat do supermana a tím ho zničí a také do gothamských rytířů. Jak mají CW udělat ten seriál. To je hrozný jim už žijou jenom seriály superman a Flash který další rok bude končit. Je otázka jestli nezkazí i supermana mně se ty dvě série supermana líbili.

2.11.2022 | 7:55:42
filozof

Vůbec mi to nevadí, ať tam klidně natahají každého, když už ten CW vesmír končí.

12.11.2022 | 17:54:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E06: The Good, the Bad, and the Lucky

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 4. - 6. díle?

Na co se můžeme těšit v 4. - 6. díle?

Nadcházející epizody nabídnou první výrazný střet s Red Death. Kromě toho město zasáhne vlna nešťastných událostí.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama