The Flash Martin Stein a Ronnie Raymond se určitě objeví v první epizodě druhé řady

Martin Stein a Ronnie Raymond se určitě objeví v první epizodě druhé řady

Martin Stein a Ronnie Raymond se určitě objeví v první epizodě druhé řady

Tvorba scénáře pro druhou řadu již začala a jistojistě víme, že se v první epizodě druhé série objeví obě poloviny Firestorma.


33 0
9.6.2015

Herec Victor Garber, který hraje v seriálu The Flash profesora Martina Steina, potvrdil, že se jeho postava objeví v prvním díle druhé řady seriálu The Flash. „Robbie a já budeme v první epizodě a pak se uvidí, co se stane,“ řekl.

Profesor Martin Stein je jednou z hlavních rolí seriálu Legends of Tomorrow, proto fanouškům není jasné, jak bude fungovat jako Firestorm v tomto novém seriálu bez Ronnieho. Na to Victor odpověděl, že vše se dozvíme již v prvních epizodách nových řad seriálů Arrow a The Flash, takže je možné, že se situace ohledně rozdvojeného Firestorma vyřeší.


(Foto: CW)

Jak to tak vypadá, tak hodně postav se bude na podzim a na jaře míchat mezi třemi seriály Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow. Doufejme, že v tom nebude moc velký zmatek.

Diskuze /3

Ridos

Bez Ronniho není žádnej Firestorm. Jsem fakt zvědavej jak tohle vyřeší

#2 komja
10.6.2015 | 11:36:52
komja

#1 Ridos: Podle všeho Ronnie bude s Caitlin ;)

10.6.2015 | 14:42:14
maxf1

Tak to asi nemyslel… Firestorm je výsledek toho sloučení, jeden bez druhého nemají schopnosti. A přece v traileru na LoT Firestorm byl.

10.6.2015 | 15:44:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás