The Flash Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

10 0
5.10.2019

1. Into the Void

Datum premiéry: 8. října 2019

Zatímco se Barry a Iris vypořádávají se srdcervoucí ztrátou své dcery Nory, tak tým čelí své dosud největší hrozbě, kvůli které může dojít ke zničení celého města. Killer Frost začne pociťovat nové emoce, kvůli kterým se navždy změní její vztah s Caitlin.


2. A Flash of The Lightning

Datum premiéry: 15. října 2019

Poté, co Barry čelil novinkám týkající se jeho blížící se smrti, má problémy s tím, jak se má postavit svému osudu. Cecileina kariéra státní návladní se dostane do konfliktu s jejími zásadami, když narazí na zlého metačlověka.

3. Dead Man Running

Datum premiéry: 22. října 2019

S vědomím toho, že ke krizi dojde už za několik týdnů, Barry připravuje členy svého týmu na život bez něj, zatímco stíhá hrozivého metačlověka s neuhasitelnou žízní. Ralph odhaluje rodinné tajemství.

Diskuze /4

Raiden123

To znie ,že sa chystajú riadne sprplat zostávajúci dobrý dojem s tochto seriálu na bod mrazu. :-/

5.10.2019 | 21:43:56
Venous4

celou radu do bude o tom pripravit tym na Barryho smrt a se spoustou moralistickych koko*in a v poslednim dile – mel bych byt mrtvy, ale nejsem co se sakra stalo :(

5.10.2019 | 22:15:20
anailer

No na rodinných tématech si tento seriál zakládá a tak nějak už i k němu patří..ale jak se povede „nerodinná“ zápletka a kolik dostane prostoru, na tom bude záležet. Osobně vidím v tomto novém formátu (a blížící se krizi) nějaký potenciál, ale tahle televize je jedna z těch která většinou točí slátaniny a jen sem tam se jí něco povede…uvidíme. Každopádně se těším, tyhle fantasmagorie mi pomůžou vypnout, což je důvod proč to asi budu sledovat i kdyby to zprasili sebevíc.

5.10.2019 | 22:25:08
Ananas

Bol by som rád keby Barry naozaj zmizol a ukázal sa tam aspoň Kid Flash, ale na to nemajú a vlastne by asi ani nemal kto ťahať seriál bez Granta..

6.10.2019 | 20:20:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E05: Kiss Kiss Breach Breach

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém a pátém díle?

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco tým pracuje na záchraně Barryho Allena, tak Ramsey Rosso podniká své první zlotřilé kroky. Kromě toho se vrátí i Breacher.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás