The Flash Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

10 0
5.10.2019

1. Into the Void

Datum premiéry: 8. října 2019

Zatímco se Barry a Iris vypořádávají se srdcervoucí ztrátou své dcery Nory, tak tým čelí své dosud největší hrozbě, kvůli které může dojít ke zničení celého města. Killer Frost začne pociťovat nové emoce, kvůli kterým se navždy změní její vztah s Caitlin.


2. A Flash of The Lightning

Datum premiéry: 15. října 2019

Poté, co Barry čelil novinkám týkající se jeho blížící se smrti, má problémy s tím, jak se má postavit svému osudu. Cecileina kariéra státní návladní se dostane do konfliktu s jejími zásadami, když narazí na zlého metačlověka.

3. Dead Man Running

Datum premiéry: 22. října 2019

S vědomím toho, že ke krizi dojde už za několik týdnů, Barry připravuje členy svého týmu na život bez něj, zatímco stíhá hrozivého metačlověka s neuhasitelnou žízní. Ralph odhaluje rodinné tajemství.

Diskuze /4

Raiden123

To znie ,že sa chystajú riadne sprplat zostávajúci dobrý dojem s tochto seriálu na bod mrazu. :-/

5.10.2019 | 21:43:56
Venous4

celou radu do bude o tom pripravit tym na Barryho smrt a se spoustou moralistickych koko*in a v poslednim dile – mel bych byt mrtvy, ale nejsem co se sakra stalo :(

5.10.2019 | 22:15:20
anailer

No na rodinných tématech si tento seriál zakládá a tak nějak už i k němu patří..ale jak se povede „nerodinná“ zápletka a kolik dostane prostoru, na tom bude záležet. Osobně vidím v tomto novém formátu (a blížící se krizi) nějaký potenciál, ale tahle televize je jedna z těch která většinou točí slátaniny a jen sem tam se jí něco povede…uvidíme. Každopádně se těším, tyhle fantasmagorie mi pomůžou vypnout, což je důvod proč to asi budu sledovat i kdyby to zprasili sebevíc.

5.10.2019 | 22:25:08
Ananas

Bol by som rád keby Barry naozaj zmizol a ukázal sa tam aspoň Kid Flash, ale na to nemajú a vlastne by asi ani nemal kto ťahať seriál bez Granta..

6.10.2019 | 20:20:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sedmá série

Pokračování se tentokrát dočkáme o něco později. Vše podstatné o premiéře sedmé řady si můžete přečíst v našem článku

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás