The Flash Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Premiéra první řady seriálu The Flash se blíží, proto se pojďme podívat, na co se můžeme těšit.


2 0
4.10.2014

1. City of Heroes

Datum premiéry: 7. října 2014

Barrymu bylo pouhých 11 let, když byla jeho matka podivně zabita a Barryho otec byl z vraždy obviněn. Barryho život se proměnil v tragédii, proto se jej ujal detektiv Joe West, otec jeho nejlepší kamarádky Iris, a vychoval jej. Po několika letech se z Barryho stal CSI vyšetřovatel, který je geniální, ale rozpačitý. Celý život se snaží odhalit pravého pachatele, který může za smrt jeho matky, ale nedaří se mu na nic přijít. V době, kdy je Barry u sebe doma, nastane výbuch urychlovače částic, který zasáhne celé město, včetně Barryho. Ten se probouzí až po devíti měsících a zjišťuje své nové schopnosti – jeho tělo se pohybuje rychleji. Nadšen svými novými schopnostmi, se za pomoci doktora Wellse a jeho týmu snaží více zdokonalit.


2. Fastest Man Alive

Datum premiéry: 14. října 2014

Barry doprovází Iris na univerzitní shromáždění, které se koná na počest Simona Stagga. Akce je přerušena šesti násilníky, Barry se obléká do kostýmu a snaží se je zastavit. Během boje se mu sice podaří zachránit lidský život, ale zloděje nechytne, protože omdlí. Doktor Wells, Caitlin a Cisco zjišťují, co se s Barrym děje, zatímco Joe přijde za Barrym s tím, že nemůže brát do svých rukou zákon a zachraňovat životy. Barry si uvědomí, že ozbrojenců ve skutečnosti nebylo šest, protože za přepadením stál pouze jeden člověk, Danton Black, který má schopnost proměnit sebe sama na více lidí.

3. Things You Can't Outrun

Datum premiéry: 21. října 2014

Barry spolupracuje s týmem S.T.A.R. laboratoře na chycení Kyla Nimbuse, silného nepřítele zasaženého urychlovačem částic. Během toho opět navštíví místo, kde vybuchl urychlovač částic, kde mimojiné zemřel Caitlinin snoubenec Ronnie. Joe se konečně rozhodne navštívit Henryho ve vězení, ale nastane zvrat, když se tam objeví Kyle a bude chtít Joeho potrestat za to, že jej před několika lety zavřel do vězení. Iris nadále skrývá svůj vztah s Eddiem před Joem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás