The Flash
89/100 - 558×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Na co se můžeme těšit v 4. - 6. díle?

Na co se můžeme těšit v 4. - 6. díle?

Nadcházející epizody nabídnou první výrazný střet s Red Death. Kromě toho město zasáhne vlna nešťastných událostí.

1 0
27.2.2023

4. Mask of the Red Death, Part One

Datum premiéry: 1. března 2023

Flash je nucen vykonat nemožnou volbu. Když ve městě vypadne proud, Flashův tým požádá o pomoc skupinu Ranařů. Iris navštíví jedna stará kamarádka a Joe a Cecile se snaží najít rovnováhu mezi vším.

5. Mask of the Red Death, Part Two

Datum premiéry: 8. března 2023

Zatímco Red Death pustoší Central City, Barry a Iris vymyslí plán a požádají Cecile o pomoc. Barry čelí tomu, co považuje za svou největší chybu a zároveň největší úspěch Red Death. Khione chce pomoci týmu, ale Barry nemůže riskovat její ztrátu. Joe dává Barrymu potřebnou povzbuzující řeč.

6. The Good, the Bad, and the Lucky

Datum premiéry: 15. března 2023

Zatímco se Barry a Iris připravují na svůj nový život, Central City se potýká s vlnou neštěstí. Na jednu z nešťastných a opravdu nečekaných událostí se zaměří Cecile a Allegra. Chester a tým se mezitím zaměří na Khione, aby odhalili její schopnosti.

Diskuze /2

Lex Luthor

Tak vidím žádné větší zlepšení a čekají nás další citové sračky kolikrát vlastně dostal Barry za seriál motivující řeč, jako napoprvé v pilotní epizodě to bylo fajn a jedinečné pak už se to bohužel opakovalo příliš často

#2 Basim
27.2.2023 | 19:16:06
Basim

#1 Lex Luthor: Přesně a to není všechno jakmile skončí Flash tak je ještě nacpou do Gothamských rytířů a nakonec i do supermana aby neskončili na dlažbě.

Jinak ta první epizoda fajn nebyla téhle řady to už tady bylo pětkrát jak se jeden den opakuje pořád dokola oni nevymysleli nic originálního. A je trápné psát zatím co red dead když je to batwoman. Ten Red dead měl být Bruce Waine a také chlap a hned by se nato koukalo líp. Stačilo by jenom vysvětlit co se stalo z batmanem a dalo by se to snést. Ale tady to vidíte ukončili jí seriál a je z ní najednou red dead.

1.3.2023 | 15:32:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E13: A New World, Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Konec celého seriálu se blíží. Před námi jsou poslední dvě epizody, ve kterých bude vyřešena zápletka Nového světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama