The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Konec celého seriálu se blíží. Před námi jsou poslední dvě epizody, ve kterých bude vyřešena zápletka Nového světa.

4 0
15.5.2023

12. A New World, Part Three

Datum premiéry: 17. května 2023

Členové Flashova týmu spolupracují, aby přišli na to, jak ochrání Barryho. Během toho dávají pozor na to, komu mohou věřit. Cecile je po neúspěšném pokusu o jeho záchranu skeptická, Khioneina důvěra v Chestera ji však přesvědčí o tom, aby to zkusila ještě jednou.

13. A New World, Part Four

Datum premiéry: 24. května 2023

Flash, nejrychlejší muž na světě, čelí své doposud největší výzvě. Tentokrát musí zachránit nejenom časovou osu, ale zároveň i samotnou existenci. Staří a noví přátelé se objeví v Central City, aby v tomto městě svedli poslední bitvu.

Diskuze /5

Kirstai

Docela jsem zklamanej z toho že to vypadá že ten Cobalt Blue bude záporákem jen posledního dílu, což je docela trapné protože to bude 40 minutová epizoda, posledních 15 minut bude kecání s Team Flash takže ta epizoda bude prom*daná a zbytečně rychlá, měli to finále udělat 2 hodinové a byl by klid.

16.5.2023 | 4:14:27
Basim

A víte že Iris vkomiksech flashe nebyla vůbec černá a také byla v klipu imagine dragons Sharks

#3 myroslav #4 Simir
18.5.2023 | 16:46:29
myroslav

#2 Basim: a to s Iris si zistil až teraz? Nie, Iris v komiksoch nebola a ani nie je černoška. A len vďaka seriálu máme v komikse aj čierneho Wallyho Westa (alebo teda Wallace-a aby sa odlíšil od zrzka Wallyho)

#5 Basim
19.5.2023 | 15:48:25
Simir

#2 Basim: Což už Flashe mi to nevadí, protože je to fikce. Horší je kdy černoši hrajou historický postavy, který existovaly a prokazatelně byly běloši.

21.5.2023 | 0:51:47
Basim

#3 myroslav: ne z toho seriálu the flash (1990)

21.5.2023 | 9:09:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama