The Flash Na konci páté řady nás zřejmě opustí jedna hlavní postava

Na konci páté řady nás zřejmě opustí jedna hlavní postava

Na konci páté řady nás zřejmě opustí jedna hlavní postava

Pátou řadu seriálu The Flash tvoří spousta hlavních postav, a proto by v dohledné době měla minimálně jedna z nich opustit seriál.

11 8
9.2.2019

Seriál The Flash má aktuálně deset hlavních postav, které tvoří Barry Allen, Iris West, Caitlin Snow, Cisco Ramon, Joe West, Cecille Horton, Ralph Dibny, Sherloque Wells, Nora West-Allen a Orlin Dwyer, ale ne všichni se v poslední době dočkávají dostatečného prostoru. Důvod je prostý, jedná se o velký počet hlavních postav, který by se měl brzy zmenšit.

Zvěsti na internetu tvrdí, že na konci páté série by seriál měla opustit jedna hlavní postava. Neví se zatím, o koho by mělo jít ani jakou formou by měla ona postava odejít (úmrtí či prostý odchod). S touto informací přišlo i několik věrohodných zahraničních zdrojů, a proto se těmto zvěstem dá věřit.


(Která hlavní postava nás opustí? Foto: CW)

Otázkou tedy je, kdo by měl seriál opustit. Rozhodně by to neměli být Barry, Iris ani Caitlin, ti totiž tvoří pevný základ seriálu. Donedávna k nim patřil i Cisco, nicméně ten se v poslední době neobjevil v několika dílech, a to z neznámých důvodů (neví se, jestli si sám herec řekl o volno, či byl prostě vyřazen z epizod kvůli uvolnění prostoru pro jiné). Prostoru se v poslední době nedočkali ani Joe West (za to však může hercovo zranění) a Cecille Horton (ta se zřejmě neobjevuje kvůli absenci Joea, se kterým má v podstatě společný příběh).

Co se týče Ralpha Dibnyho, ten by seriál neměl opustit, protože se jedná o čerstvého nováčka, který zřejmě zaujme pozici právě toho, kdo odejde. U Sherloquea, Nory a Orlina jsou odchody velmi pravděpodobné, Sherloque však může být v další řadě nahrazen jiným Wellsem, Nora se může vrátit zpátky do budoucnosti a Orlin jakožto hlavní padouch také nejspíš odejde poté, co bude poražen (s jeho odchodem se počítá, proto se onen nečekaný odchod na konci páté řady.bude určitě týkat někoho jiného).

Kdo podle vás odejde na konci páté série, pokud k tomu skutečně dojde?

Zdroj článku: Get Your Comic On!

Diskuze /16

Killing Joke

Cisca to všechno přestává bavit, už se tak i vyjádřil. Pokud už začli dělat brány i bez něj, pak by svou vlastností nemusel chybět. Je fakt, že jeho poranění může na to být příprava, aby se ukázalo, že to jde i bez něj. A taky už to není ten geniální chrlič nápadů. Ale může to být falešná stopa.

9.2.2019 | 16:12:46
Stardos

Pagey teď pár dnů dozadu udělal video o možném odchodu Caitlin. Caitlin, Cisco, Joe, tohle by byly nečekané odchody. Barry a Iris nepůjdou, Ralph nejspíše zůstane, Sherloque by mohl taky zůstat, ale jeho odchod by nečekaný nebyl. O Noře jsou teorie, že se vymaže z existence. Orlin je vysvetlený a Cecile asi za nečekanou nepovažuji

9.2.2019 | 16:28:47
KaraSnowAllen

Nebude to jako obvykle další Welll

9.2.2019 | 16:37:02
KaraSnowAllen

Odeslala jsem to při psaní, jejda. Nebude to jako obvykle další Wells? Aby mohli přijít další sérii zase s novým pošukem? A pokud ne on, tak Cisco nebo Nora Allen. Zbožné přání je u mě Iris, ale to se mi poštěstí.

9.2.2019 | 16:40:32
dannymoro58

Proč mám takovej pocit, že to bude Cisco? :(

překladatel
9.2.2019 | 16:45:19
Killing Joke

Joe, už si myslím, že je „odejitý“, Cecile mi byla osobně sympatická, ale vždycky byla jen žertovná figurka. Cisco viz výše. Z Rapha, čím dál tím víc, dělají i vážnou postavu, má potenciál. Nora by měla být jen epizodní – strašně milá, ale výsledně tragická postava – už jen její vazba na Thawnea. Btw., všichni záporáci v seriálu se mohou jít klouzat, kdyý se jen na chvíli objeví fázující postava v žlutém kostýmu s červenýma očima! První řada !!! Orlin je spotřební materiál, kromě toho Klein je jeden z nejvíc přehrávajících zlounů. Caitlin je boží, je to stálice, která nikdy nenechala nikoho ve štychu, byl bych smutný. Kdo by mi ale chyběl nejvíce, je nějaká forma Wellse.

9.2.2019 | 16:48:45
Ananas

Ciscova absencia sa dá vysvetliť aj tím že herec natáča iný projekt s Melissou (Supergirl) viz. https://m.imdb.com/…e/tt8504982/?… ale aj tak si myslím že odíde on, tvorcovia k tomu smerujú s tím že nechce mať svoje schopnosti a mať normálny život, čož nechápem kedže je Vibe, taký veľký potenciál

#8 Lynth #10 JoeySid
9.2.2019 | 18:24:42
Lynth

#7 Ananas: Velký potenciál měli všichni z Rogues a jak to dopadlo :( toho aby byli všichni spolu se už asi nikdy nedočkáme.

9.2.2019 | 18:54:14
Lex Luthor

Cisco už to není ten hláškující vtipný člověk z první série, ale ufňukaný ubožák dost mě tam štve. Dobrý byl ještě v prvním díle 3 série ve Flashpointu, ale pak to s ním začalo jít z kopce. Tvůrci už zřejmě nevědí co s ním takže já tipuji Cisca.

#12 harleyka
9.2.2019 | 19:19:10
JoeySid

#7 Ananas: To je 10minutový kraťas, kterej už premiéru navíc měl.

9.2.2019 | 21:59:19
JoeySid

Jinak já budu doufat do poslední chvíle, že to bude Iris. Kéž by to vyšlo. :)

9.2.2019 | 22:00:45
harleyka

#9 Lex Luthor: Je pravda, že od toho rozchodu už to není Cisco, co býval, moc mě nebaví a to jsem ho měla nejradši. Ono už to celé jde dost do kytek, přijde mi, že tvůrcům dochází nápady, když musí recyklovat Reverse Flashe.

9.2.2019 | 22:06:47
Lynth

V noci vyšel článek a je to Cisco. Jinak recyklace RF není až tak nic nového, v komixech se objevuje poměrně často.

10.2.2019 | 6:45:49
joshua

Já si myslím, že tp bude Vibe, jelikož v jedné epizodě byl zmínen Breacher a v jeho odchodu bude mít prsty Cynthia :D

10.2.2019 | 9:44:58
Mou

Prosím, prosím, ať je to Iris!!!

#16 HellTsuku
10.2.2019 | 21:12:35
HellTsuku

#15 Mou: Už vidím jak by se tohle stalo :D

12.2.2019 | 8:48:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Šestá série

Co všechno nás čeká v pokračování seriálu The Flash? Podívejte se na první upoutávku k šesté sérii. 

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na scénu se vrací Cicada, který ohrozí všechny metalidi. Kromě toho se Barry bude muset postavit svému nejstaršímu protivníkovi.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás