The Flash Pátá řada The Flash má nového hlavního padoucha

Pátá řada The Flash má nového hlavního padoucha

Pátá řada The Flash má nového hlavního padoucha

Letošním hlavním padouchem je Cicada, nicméně tým nyní nebojuje z původním Cicadou, ale s novým. Seriál nám tak představil prvního hlavního padoucha, kterým je žena.

10 1
22.3.2019

Do konce sedmnáctého dílu Time Bomb byl hlavním padouchem páté série Orlin Dwyer, tedy Cicada, který vraždil všechny metalidi. Toho na konci stejné epizody vystřídala jeho neteř Grace Gibbons, jejíž dospělá verze přišla z budoucnosti. I ona se představila v kostýmu Cicady, a proto tu letos máme dva hlavní padouchy, i když se jedná o padoucha se stejnou přezdívkou.

Důležitým faktem je, že Orlin musel zemřít, aby tým mohl mít nového hlavního padoucha. I když s Orlinem někteří diváci sympatizovali díky jeho snaze pomstít Grace, která je v kómatu, a proto si nepřáli jeho smrt, tak Orlin nakonec padl, a to právě rukou své neteře.


Ke hraní nového hlavního padoucha, kterým je poprvé v historii seriálu žena, se vyjádřila herečka Sarah Carter: „Bylo toho na mě moc. První výzvou, která mě vážně bavila, bylo nastudování seriálu a postav, které v něm hrají. Zjistit jejich schopnosti, jak je využívají a jak je kdo s kým propojen. Pak jsem se musela potýkat s tím, že moje postava pochází z budoucnosti, a proto jsem porovnávala Graceino současné a budoucí já. Byla to vážně zábava.“

(Seriál má nyní nového hlavního padoucha. Foto: CW)

Herečka dále přiznala, že byla na place přívětivě přijata, a to obzvláště hercem Chrisem Kleinem: „Chris Klein je prostě úžasný. Když jsem se začala podílet na seriálu, tak se ke mně choval jako otec. Ujišťoval se, že správně nosím kostým, protože se v něm člověk cítí tak nějak těžkopádně. Ujišťoval mě, že držím správně dýku, hlídal mě u bojových scén, prostě dělal vše, co vůbec nemusel dělat. To mě vážně potěšilo.“

Nakonec se ještě herečka vyjádřila k tomu, jaké to je být hlavním padouchem série: „Je mi ctí být prvním ženským hlavním padouchem. Je skvělé být u kormidla seriálu, mít tu největší sílu a postavit se Flashovi, který nyní čelí ženě. V nadcházejících dílech se snad dočkáme dalších scén, ve kterých bude moje postava s Norou nebo s Killer Frost. Všechno to jsou silné ženy, obzvláště Killer Frost.“

Co říkáte na to, že má pátá řada zcela nového hlavního padoucha, i když samotný Cicada je pořád na scéně?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /15

Edvin

Pořád moc nerozumím tomu, proč nemohli prostě rozebrat stroj času v současnosti a nechat Grace zmizet…

Z kecama ohledně časové osy můžou jít někam, protože to samé udělali Reverse Flashovi a je to právě Grace kdo cestováním v čase narušuje časovou osu, takže její eliminace je naprosto odůvodněná.

#2 Aidamos #3 Aidamos
22.3.2019 | 18:22:37
Aidamos

#1 Edvin: wtf, však to je jasné, když dál narušuješ časovou osu, tak jí jenom zhoršuješ.. To se stalo i XS když si myslela, že tím, že zasáhne satelit a tím odstraní Cicadu, no a heleďme jen to zhoršila, jen vytvořila ještě horší a silnější Cicadu.. Mi teda řekni co na tom nechápeš, když ti to tam servirujou jak na podnose, hele asi stačí sledovat pořádně a neříkat, že to jsou jenom kecy ;)

22.3.2019 | 19:16:59
Aidamos

#1 Edvin: a btw, jen pokračuje v narušování časové osy, začala XS a to je to právě pokračující zasahování do osy, tak se nediv, že tým Flash se už do toho nechce pouštět a víc to zesrat, však Barry má tunu zkušenosti z Flashpointu

#7 Edvin
22.3.2019 | 19:19:00
God Carmen

Pěkně trapnej hlavní padouch…oba dva

22.3.2019 | 21:01:20
Lameduck

Jediné co mě na novém padouchovi potěšilo je to, že ho hraje Sarah Carter. Ta se mi líbí už od doby, co hrála ve Smallville.

22.3.2019 | 21:16:25
Lex Luthor

I když s Orlinem někteří diváci sympatizovali díky jeho snaze pomstít Grace, která je v kómatu, a proto si nepřáli jeho smrt. Já k nim nepatřil. Doufal jsem, že Cicada bude další Vader nebo Sylar, ale spletl jsem se. Jako padouch mi lezl na nervy byl naprosto nezajímavý. Uvidíme, jak se předvede jeho neteř.

22.3.2019 | 23:10:04
Edvin

#3 Aidamos: Právě proto že já to sleduju pořádně (a hlavně mám načtené i comixy) tak nechápu, proč hlavní postavy nenapadlo očividné řešení problému a obávám se, že to ty jsi to nepochopil.

Existuje něco jako základní časová osa, kterou je míněno to, jak by se věci staly, kdyby do nich nezasahovali žádní cestovatelé časem. První kdo ji narušil byla XS a čím déle se motá okolo, tím více ovlivňuje současnost a tím pádem i budoucnost (to nejzodpovědnější co mohl Barry udělat bylo poslat ji okamžitě domů). Nyní ji narušuje Grace, která tu taky nemá co dělat a čím déle tady je, tím větší bordel to v časové ose udělá.

Mají perfektní příležitost navázat na původní časovou osu. Stačilo by podat lék malé Grace, ale odmítají to udělat z „morálního“ hlediska (což je taky pěkně padlé na hlavu). Sice by se změnili okolnosti Cicadovy porážky, ale všechno by se +/- vrátilo do starých kolejí a XS by mohla vypadnout. Druhou možností (která má úplně stejné důsledky jako rozebrání stroje času) je vyřadit stroj času z provozu. Nevím, co jim na tom může vadit (viz předchozí odstavec) když nemají nic proti tomu, aby Grace (jakmile se vzdbudí) dostala lék (pokud ho bude chtít). Jak jsem řekl dříve, důsledky obou rozhodnutí by byly totožné.

#9 Lex Luthor
22.3.2019 | 23:10:24
Ostberg

Orlin měl aspon motiv ale pořád se držel určitých mezí a zůstávala v něm ta lidská stránka, Grace mi přijde jako vyšinutej psychopat

22.3.2019 | 23:11:11
Lex Luthor

#7 Edvin: Jo máš pravdu Flash a jeho tým jsou už fakt totální magoři z těch jejich „morálních zásad“ se mi někdy chce zvracet.

23.3.2019 | 6:44:47
Lex Luthor

Já bych si alespoň vyslechl Noru a zeptal se jí proč to dělá. Je vtipné, že pár dílů zpátky Flash říkal, že si každý zaslouží druhou šanci, ale jak se dozví pravdu jen zamkne Noru do klece a klidně si odkráčí pryč.

23.3.2019 | 8:23:08
Raiden123

No ja som si všimol jednu vec v tom dieli 05×17,veľmi pravdepodobné je,že s cikady 2,0 bude speedster,ale pomalší ako flash a eště s niekoho…,kto flashovi pomože,no je to len teoria,schválne či sa to časom potvrdí,na to som zvedavý…

23.3.2019 | 10:05:34
theCrey

Mohli přijít s něčím lepším… :/

23.3.2019 | 13:31:04
Orie88

jo holt se jim to už moc nedaří… puvodní cicada docela ušel… ale prostě to jejich moralizování (vymývání mozků kravinama) to kazí… Když můžou něco udělat a i divák to vidí a křičí na ně, tak to schválně neudělají a buď jen čekají co se z toho vyklube a nebo udělají nějakou naprostou volovinu… Působí to velice amatérsky a až do očí bijícně… Snad se to ale nedostane na úroveň Arrowa to snad dřív skončí nebo něco takovýho :-D

#14 Edvin
28.3.2019 | 2:35:21
Edvin

#13 Orie88: Jo, taky mi chybý původní Oliver, který byl vždy ochoten udělat to, co bylo zapotřebí.

Jak mu (relativně) nedávno řekl Diggle:

„Jsi teď lepší muž i otec, ale mnohem horší vůdce.“

Bohužel to platí i pro Flashe.

30.3.2019 | 15:01:37
Meredith1982

já si myslím že Eobart bude mít velký dopad na konec serie a hlavním padouchem bude opět on

2.4.2019 | 2:05:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás