The Flash
89/100 - 547×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Stanice CW očekává, že se další řada Flashe začne natáčet v srpnu

Stanice CW očekává, že se další řada Flashe začne natáčet v srpnu

Kvůli koronavirové epidemii se přerušilo natáčení valné většiny seriálů. Kdy se tedy herci seriálu The Flash opět pustí do práce? Vypadá to zatím tak, že k tomu dojde ještě během tohoto léta.

9 2
25.6.2020

Stanice CW přemýšlí nad tím, jak obnoví natáčení svých seriálů, aby nám mohla co nejdříve představit nové epizody našich oblíbených seriálů. Kvůli koronavirové epidemii bylo přerušeno natáčení seriálu The Flash zrovna ve chvíli, kdy se pracovalo na dvacátém díle, a proto jsme se ve výsledku dočkali jen devatenácti epizod.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že se ve Vancouveru, kde se mimo jiné natáčí i seriál The Flash, připravují změny, díky kterým by se tu mohlo opět natáčet. Stanice CW tyto změny podporuje, a proto už pomalu připravuje rozvrh natáčení. Podle všeho se počítá s tím, že se kamery rozjedou v srpnu, nejpozději v září.


(Snad svítá na lepší časy. Foto: CW)

Tento tah je ze strany stanice zcela logický, protože potřebuje dostatek času na to, aby se stihlo natočit velké množství materiálu pro lednovou premiéru. Obnovení natáčení ve Vancouveru se však netýká pouze Flashe, kromě něj se tu natáčí i seriály Supernatural, Riverdale a Charmed, jejichž produkce by měla být obnovena taktéž v srpnu.

My jen musíme doufat, že vše půjde podle plánu, protože si nepřejeme nic jiného, než aby se vrátil náš oblíbený seriál. Nyní však už víme, že se v další řadě nevrátí herec Hartley Sawyer, který byl vyhozen. Bude jeho postava přeobsazena, nebo co se stane s Ralphem Dibnym?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

patukgames

Radši ať ho nikdo nenahrazuje

#2 DashWar
25.6.2020 | 16:20:55
DashWar

#1 patukgames: Přeobsadí ho černochem, aby byli dostatečně multikulti :D

25.6.2020 | 22:52:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E14: Funeral for a Friend

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 12. - 14. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 14. díle?

Černý oheň odhalil svou pravou podobu, a tak se nyní zaměřuje na Central City. Podaří se Flashovu týmu přemoci nového oponenta?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama