The Flash Sue Dearbon si zahraje herečka Natalie Dreyfuss

Sue Dearbon si zahraje herečka Natalie Dreyfuss

Sue Dearbon si zahraje herečka Natalie Dreyfuss

V šesté řadě nám bude konečně představena Sue Dearbon, kterou Ralph tak usilovně hledá. V komiksech se tato postava stala jeho manželkou.

8 0
17.11.2019

Tak to vypadá, že se Ralphovi podaří vyřešit záhadné zmizení Sue Dearbon. Před pár dny totiž bylo oznámeno, že tato postava byla konečně obsazena. Zahraje si ji herečka Natalie Dreyfuss, která si zahrála například v seriálech The Originals či Still the King.

Sue Dearbon je popisována jako inteligentní, divoká a temperamentní dívka, která je dcerou rodičů, jež patří mezi nejbohatší lidi v Central City. Ralph však brzy zjistí, že tato dívka není jen prostou členkou místní smetánky.


Není přesně jasné, kdy se Sue Dearbon dočkáme, ale poprvé by se měla objevit až ve druhé polovině šesté série. Nebude však představovat jednoepizodní postavu, ve zbytku šesté řady by se totiž měla objevovat pravidelně.

Sue Dearbon má velkou spojitost především s Ralphem, protože v komiksech je jeho ženou. V jedné epizodě šesté řady na to Ralph narazil tím, že prohlásil, že Sue nehledá kvůli tomu, aby si ji vzal. Tím tvůrci jasně odkázali na jeho osud.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás