The Flash The Flash odstartoval rekordně

The Flash odstartoval rekordně

The Flash odstartoval rekordně

Jednou z letošních novinek stanice CW byl seriál The Flash a už podle prvního dílu lze poznat, že byl velmi očekáván.


3 0
13.10.2014

Nový seriál The Flash odstartoval opravdu ve velkém tempu. První epizodě se podařilo nasbírat poměrně nečekanou sledovanost – 4,79 miliónu diváků sledovalo ve středu premiéru.

V porovnání s ostatními seriály na stanici CW se jednalo o rekordní číslo za posledních pět let, protože největší sledovanost tehdy trhl seriál The Vampire Diaries, kde jeho první epizoda měla 4,91 miliónu diváků. V tomto ohledu porazil The Flash i svého staršího bratra Arrow, jehož pilotní epizodu sledovalo „pouhých“ 4,14 miliónu diváků.


I když je sledovanost prvního dílu velmi slušná, tak i tak mohla být o mnohem větší. Všichni si určitě pamatujete, že první díl unikl na internet už na konci června, takže tato skupina diváků mohla doplnit diváky u oficiální premiéry. Doufejme, že si seriál bude vést i nadále tak dobře.

Diskuze /9

Billy the Kid

jen tak dale :)

13.10.2014 | 17:27:25
monikash

A to byla vlastně „jen“ repríza.

#3 Xavik
13.10.2014 | 19:21:13
Xavik

#2 monikash: No právě.

admin
13.10.2014 | 19:47:12
Mouchal

palec nahoru! Myslim si, ze takovy zajimavy pocin jako je The Flash si to zaslouzi :)

13.10.2014 | 19:56:15
gabrielaZlbc

Z mého pohledu, respektive ve srovnání s Arrow, mi to přišlo jako „4,9 mil. – za co??“ .. Na seriál jsem čekala, téměř jsem nemohla dospat. Ale první epizoda, nebýt koncovky, mě nikterak ze židle nezvedla. Nebýt koncovky, bylo by to průměrné. Občas mám problémy Barrymu věřit, že je nejrychlejší muž na planetě a působí na mě dojmem, jako kdyby na to Sherlock se Spidermanem (Amazing) vlítli a udělali si klučíka Barryho. Flash je fajn, ale zatím jasně vede Oliverův Arrow, který když říká, že je Oliver Queen, tak vím jistě, že je to on..

#6 BigMaTTeo #9 anndy
13.10.2014 | 22:39:14
BigMaTTeo

#5 gabrielaZlbc: presne tak :) zatial ma to nechytilo.. cakam na dalsie casti ked tam budu tí bratia z Prison Break :)

14.10.2014 | 0:14:11
fantasticjames

Taky jsem čekal trochu něco něco víc. Mě osobně vadí nejvíce hlavní představitel, nesedí na roli Flashe. V Arrow jsem ho moc neřešil jelikož v podstatě jen hostoval. Ale utáhnout celý seriál jako hlavní postava je něco jiného. Uvidíme po pár dílech…

Jinak čísla jsou podle mého zasloužená. Jen ta propagace na facebooku, spojení s Arrow, propagační fotky každý týden snad…nedivím se že to přitáhlo tolik lidí. CW ví jak se na to musí. Klobouk dolů…

#8 Billy the Kid
14.10.2014 | 18:13:40
Billy the Kid

#7 fantasticjames: ale sedi do te role a troufnu si řict že perfektně PS: tvurci filmu museli vybirat pečlivě

#9 anndy
14.10.2014 | 20:31:05
anndy

souhlasím, ten herec je sice „zvláštní“, ale na tu roli se hodí, není to klasický krasavec, těch je všude plno, ale takový správný ňouma, který má něco do sebe :-)#8 Billy the Kid:

mám pocit, že Barry si sám ještě moc nevěří. Přece jen Oliver je větší drsňák :-)
#5 gabrielaZlbc:

14.10.2014 | 21:34:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás