The Flash Tokamak, Jesse Quick a další postavy druhé řady

Tokamak, Jesse Quick a další postavy druhé řady

Tokamak, Jesse Quick a další postavy druhé řady

Opět se za poslední týden objevily novinky z castingu nových postav druhé řady seriálu The Flash. Můžeme se těšit na další várku meta-lidí.


22 0
31.8.2015

Henry Hewitt

Další posilou druhé řady seriálu The Flash se stává kanadský herec Demore Barnes. Ten ve druhé sérii ztvární meta-člověka Henryho Hewitta, který je známý pod přezdívkou Tokamak.

Tokamak je dalším člověkem, který byl zasažen urychlovačem částic. Je popisován jako okouzlující a arogantní muž, kterého se Caitlin Snow pokusí přesvědčit, aby se k nim přidal do S.T.A.R. labs. Jeho schopností je vytváření energetických kruhů, které dokáže ovládat.


Jesse Chamber

Jesse Chamber, lépe známá jako Jesse Quick, je ženou, která má nadlidskou rychlost a sílu. Objeví se hned v několika epizodách a zaplete se do boje mezi Flashem a Zoomem. Zároveň je popisována jako okouzlující, ale nepředvídatelná studentka.

Tuto novou ženskou postavu si zahraje americká herečka Violett Beane, která je teprve začínající herečkou.

(Komiksová verze Jessicy Quick. Foto: DC Comics)

Kimiyo Hoshi

Tato nová postava zatím není potvrzená, ale byla fanoušky spatřena na natáčení druhé řady The Flash, proto uvidíme, jestli to je fáma či nikoliv. Vzhledem k tomu, že nic není oficiální, tak proto ani netušíme, kdo si Kimiyo Hoshi zahraje.

Kimiyo Hoshi je komiksovou postavou Doctor Light, která dokáže ovládat veškeré světelné zdroje. Tyto zdroje absorbuje a získává z nich sílu. V komiksech je tato postava kladnou hrdinkou. Zároveň je však potřeba dodat, že existuje ještě jedna stejná postava Doctora Lighta a to v mužské verzi. Ten se řadí mezi Flashovy nepřátele.

(Komiksová verze Kimiyo Hoshi. Foto: DC Comics)

Návrat Lindy Park

Do druhé řady se vrátí také Linda Park, kterou si zopakuje herečka Malese Jow. Opět se zamíchá do vztahu mezi Barrym a Iris, ale uvidíme, jak to dopadne. Zajímavostí je, že Linda Park je v komiksech manželkou Wallyho Westa, který se v druhé řadě taktéž objeví.

(Linda Park se vrátí do druhé řady. Foto: CW)

Diskuze /5

Time Remnant

Prosím ať Barry neskončí s Iris :D Né že by nebyla pěkná, ale prostě se k němu podle mě hodí někdo kdo má vlastnosti (až na ty špatný) jako Felicity.

#2 Denko069
redaktor
31.8.2015 | 12:56:40
Denko069

#1 Time Remnant: Protiklady sa priťahujú :D Ja by som k nemu skôr uvítal niekoho ako je Caitlin, ktorá by sa mu zo začiatku bála/nechcela otvoriť, ale postupne by ju zmenil. Šak v podstate, zober si, aká bola Caitlin na začiatku 1. série a aká bola na konci :D

#3 Time Remnant
31.8.2015 | 13:59:11
Time Remnant

#2 Denko069: No Caitlin by byla taky super. Buď ona nebo ta co s ním má být. (Felicity II.)

redaktor
31.8.2015 | 20:51:02
I Like Al Sah-Him

Caitlin už je s tým z Firestormu :D Barry by sa mohol dať dokopy z tou Jesse Chamber či čo to je zač (vyššie uvedené je rozpísaná) :D Z tou by mohol mať nejaký Barry-čatá a Jesse-čatá :D Malých zoomov a flashov alebo čo to sú zač :D Len taká otázka úplne od veci, ak má Berry to rýchle hojenie a trávenie a čo ja viem čo všetko, tak keby bol ženou a otehotnel by, trvalo by tehotenstvo 9 mesiacov alebo by ho ráno nabúchali a večer by bol taktom/mamkou? :D :D

31.8.2015 | 21:21:04
azoxid

Tvl metahuman s přezdívkou Tokamak (toroidní komora v magnetických cívkách) ??? :-D :-D

1.9.2015 | 20:26:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás