The Flash Tvůrci a herci mluví o zvratu z konce osmnácté epizody

Tvůrci a herci mluví o zvratu z konce osmnácté epizody

Tvůrci a herci mluví o zvratu z konce osmnácté epizody

Už se zdálo, že se situace uklidnila, ale konec osmnáctého dílu nás přesvědčil o opaku. Jak to tedy bude dál?


25 0
2.4.2017

Padouch Abra Kadabra se vymanil ze svého zajetí a podařilo se mu uprchnout. Během svého útěku však vážně poranil Caitlin, které se jen díky Julianovi podařilo přežít. Když už to vypadalo, že je vše v pořádku, tak Caitlin začala kolabovat. Všichni již tušili, že je s ní konec, a proto se Julian rozhodl sundat jí její náhrdelník. Díky tomu sice Caitlin přežila, ale stala se z ní Killer Frost.

„Jedná se o velmi impozantního protivníka. Ví informace o všech, protože se s nimi přátelila. Je teď na temné straně a my se tomu budeme věnovat,“ řekl producent Aaron Helbing na to, jak to odteď s Caitlin bude. Další zpráva z budoucnosti se tak vyplnila – Killer Frost je stále na útěku. Caitlin, ač by raději zemřela, se opět proměnila na Killer Frost, a tentokrát to však vypadá, že to bude na déle.


(Foto: CW)

Tým bude dělat vše pro to, aby se Caitlin nestala padouchem. „Neprochází si tím stejným jako ona, ale dokáže se vcítit a porozumět tomu, jak jí její schopnosti zatemňují mysl. Snaží se jí pomoci tím probojovat,“ řekl herec Carlos Valdes k tomu, jak jeho postava rozumí Caitlin. „Dočkáme se několika událostí, které tým nebude očekávat. Jsou připraveni, jak jen nejlépe mohou,“ dodal.

Je tohle ta zrada, o které Savitarovo proroctví mluvilo? Jak to bude dál s Killer Frost?

Zdroj článku: EW

Diskuze /12

Dirrow

Mohl by se v téhle serii uskutečnít i Ciscovo vidění, jak spolu bojují

#4 perteus
2.4.2017 | 18:57:01
KaraSnowAllen

Caitlin není vlastně zrada, ale osud horší než smrt, třetí část proroctví. Sama řekla, že by raději zemřela, než aby byla Killer Frost. Nicméně, když se to tak vezme, tak na ní sedí sedí všechny tři – zemřela, zradila(tím, že se stala KF je na temné straně) a osud horší než smrt.

2.4.2017 | 19:03:12
Simir

Savitar to řekl tak, že to vypadalo že každý padne na jinou osobu v týmu, ale teď to pasuje všechno na Caitlin (+ osud horší než smrt by šel jak na Wallyho tak momentálně na Jaye).

3.4.2017 | 0:16:41
perteus

#1 Dirrow: vdzyt uz spolu bojovali hned v te epizode, kdy mel to videni. Kdyz poprve KF ovladla Caitlin.

#8 antty
3.4.2017 | 10:42:42
Dirrow

to ale nebylo ono, am už byla uplně přemutovaná a měla svůj oblek

3.4.2017 | 13:51:04
Rubi

Já to pořád jako zradu nevnímám, ona neměla na vybranou, nebyla to její volba stát se Killer Frost… zradu bych chápala jako takovou, jako to třeba udělala Evelyn v Arrow, ta se připojila na stranu záporáka z vlastní vůle. Takže ta zrada podle mě ještě teprve přijde.

#7 Simir
3.4.2017 | 14:04:35
Simir

#6 Rubi: Ale ten kámen mudrců schovala Caitlin a ne KF.

#9 antty
3.4.2017 | 16:47:35
antty

#4 perteus: několikrát jsem tehdy lidi upozorňoval, ať si tedy ty dvě scény pustí vedle sebe a porovnají je!!! To ve vidění byla mnohem vzdálenější budoucnost – oba bojovali zkušeněji a tvrději v tom vidění, Cait v něm navíc měla kostým Killer Frost, bylo to v lese, ne někde na předměstí a ve vizi nebyl Barry.

3.4.2017 | 16:58:14
antty

#7 Simir: Sice to tak možná myšleno je, ale já myslím, že se objeví něco jiného. Tohle byla dost „malá“ zrada a navíc se ukázalo, že prospěšná :).

3.4.2017 | 16:59:39
_Dragon_

Já chcu aby byla hodná :( :D

#11 antty
5.4.2017 | 1:22:01
antty

#10 _Dragon_: to nejsi sám!

5.4.2017 | 11:38:44
Kennymcc

Podle me Cairlin se tyka Savitorovo proroctvi o osudu horsiho nez smrt. V podstate to sama Caitlin rekla, ze by radeji zemrela nez se stala KillerFrost. Celkem urcite se jeji postavy netyka zrada, to teprve prijde, podle me zrejme od HR (pripadne Julian). Rekl bych ze s Caitlin to nakonec dopadne tak, ze se nejak nauci mit vice ci mene kontrolu nad KillerFrost, tak aby tvurci serialu meli moznost vyuzit jeji schopnosti v dalsi serii nebo seriich :)

6.4.2017 | 10:30:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás