The Flash Ve třetí řadě se možná dočkáme matky Caitlin

Ve třetí řadě se možná dočkáme matky Caitlin

Ve třetí řadě se možná dočkáme matky Caitlin

Jaké lepší nové postavy by se mohly v seriálu objevit než rodinní příslušníci? Ano, tvůrci prozradili, že uvažují nad tím, že poznáme Caitlininu matku.


29 2
18.6.2016

Změna celé časové linie, kterou Barry způsobil, může ovlivnit spoustu seriálových faktorů. Jedním z těchto faktorů může být i odhalení Caitlininy rodiny. Už jsme na tuto informaci narazili ve druhé řadě, kdy se spolu bavily Cailtlin ze Země 1 a Cailtlin ze Země 2. Právě Killer Frost se zmínila o své matce a zároveň nám oznámila informaci, že měla bratra.

(Foto: CW)


Co se týče matky Caitlin, tak na to reagoval tvůrce seriálu Andrew Kreisberg: „S matkou Caitlin jsme se ještě neseznámili. Už jsme o ní v seriálu něco málo slyšeli, což se možná odrazí ve třetí řadě.“ Možnou zajímavější věcí je však informace o zmiňovaném bratrovi. Když teď Barry změnil časovou linku, tak je možné, že se i jeho dočkáme na Zemi 1. K tomu se však tvůrci nijak nevyjádřili.

Co na to říkáte? Chtěli byste poznat Caitlininu rodinu?

Zdroj: Comic Book

Diskuze /5

tom99

Ach jo. Aby to nemělo stejný scénář jako u Arrowa s Felicity – Caitlin se zamiluje do Barryho, stane se nesnesitelnou a představí nám svou matku pornoherečku. Snad po této řadě nezačnu Caitlin nenávidět :-)

#2 HellTsuku
webmaster
18.6.2016 | 13:06:48
HellTsuku

#1 tom99: Taky doufám, že se nestane to samé

18.6.2016 | 13:59:54
Bast1ard

Né nestane :)

18.6.2016 | 15:53:02
Izar

stejně by mě zajímalo jak to dopadne, změna časové linie by se teoreticky měla týkat jen země 1, jiné alternativní reality nejsou s naší provázané a pokud to tak nebude, tak popřou všechno, co o nich víme

18.6.2016 | 16:34:22
CoRnDuCK

Nooo Caitlin je vážně dobrá postava…je překrásná a herečka dobrá :D Takže jop souhlasím, abych viděl její rodinu.

26.6.2016 | 16:06:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás