The Flash
89/100 - 548×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Kayla Compton (Allegra Garcia), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Záhada kolem černého ohně je zřejmě vyřešena, měla by jím být jedna zesnulá postava

Záhada kolem černého ohně je zřejmě vyřešena, měla by jím být jedna zesnulá postava

Aktuální zápletka se zaměřuje na černý oheň, který terorizuje město. Nějakou dobu to vypadalo tak, že ho nezpůsobuje nikdo konkrétní, ale opak se ukázal pravdou.

4 3
13.4.2022

Nejnovější desátá epizoda Reckless naznačila, že by oním černým ohněm, který se nachází v Central City, by měl být Ronnie Raymond, zesnulý manžel Caitlin Snow. Toto rozuzlení nám konkrétně nabídl konec dílu, kdy černý oheň promluvil ke Caitlin a řekl přesně to, co jí kdysi řekl Ronnie. Navíc to řekl Ronnieho hlasem.

O Ronnieho návratu víme už od začátku prosince, tehdy totiž bylo prozrazeno, že se vrátí v jedenáctém díle, tedy v tom nadcházejícím. Poté bychom si Ronnieho měli užít ještě v jedné epizodě, nikdo však prozatím neví, ve které by to mělo být.


(Je Ronnie opravdu naživu? Foto: CW)

V souvislosti s nedávným odhalením se herec Robbie Amell sešel s novináři a zodpověděl jim otázky týkající se jeho oživení: „Bude Ronnie oživen? Dobrá otázka, ale na tu by měl odpovědět někdo povolanější. Moje postava ale v seriálu umřela jen třikrát… nebo to bylo čtyřikrát? Můj návrat by tedy neměl překvapit už takřka nikoho.“

V nadcházející epizodě Resurrection se bude řešit Ronnieho oživení, a tak uvidíme, jak to dopadne. Jakmile totiž Cailtin zjistí, že by Ronnie mohl být přiveden mezi živé, udělá vše pro to, aby se tak stalo.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /10

Basim

Tak to je blbost už!

#2 BigMaTTeo #4 Kirstai
13.4.2022 | 13:57:44
BigMaTTeo

#1 Basim: uz dost tazko pozeram tieto posledne casti takze nerad to priznavam, ale uz budem rad ked konecne skonci tento serial..

13.4.2022 | 17:13:04
Lex Luthor

Jako bych koukal na Discovery kde nikdo neumírá a všichni žijí šťastně až do smrti, ale sorry Ronie Caity už má nového kluka

13.4.2022 | 17:45:44
Kirstai

#1 Basim: jaká blbost,takhle to bylo v komiksech,je to podle komiksové předlohy ty blbe :D

#5 Basim #6 Basim
13.4.2022 | 18:23:50
Basim

#4 Kirstai: Black Fire nic ti to něříká to byla ta co porazila v supergirl a byla to žena. Celou dobu jí zmiňovali a byla to ta ženská co podle komiksu porazila supergirl! Takže chyba CW znamená to že si ji vypůjčili a místo toho máme tohle.

14.4.2022 | 5:17:44
Basim

#4 Kirstai: Těšil jsem se na tu ženskou jenže je to Cailyn bývalý :O už chápeš?

#8 myroslav
14.4.2022 | 5:18:49
antty

Ježkovy oči, není každý slovo co tam kdo řekne, hned komiksová přezdívka. když to vypadá jako černý oheň, tak jak jinak to popsat než black fire.

webmaster
14.4.2022 | 19:42:00
myroslav

#6 Basim: myslíš Blackfire, ktorá je sestrou Starfire a ktorú sme videli v poslednej sérii Titans? Sorry kámo, ale tá nemá s ohňom okrem mena nič spoločné. Inak komiksová Blackfire je z planéty Tamaran a má úplne iný pôvod ako Deathstorm, ktorého sme dostali (asi to už môžem napísať, keď je posledná časť vonku už aj s titulkami, nepovažujem to za spoiler).

#9 Basim
14.4.2022 | 22:08:20
Basim

#8 myroslav: ale se supergirl má společného hodně CW tam tahá všechno už. Oni ty všechny postavy DC spojený s tím vesmírem.

#10 myroslav
15.4.2022 | 14:44:03
myroslav

#9 Basim: Kde v Supergirl seriáli bola Blackfire?

15.4.2022 | 23:11:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E19: Negative, Part One

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama