The Flash Axel Walker

Axel Walker

Axel Walker

Nový Trickster.

Sezóny 2
2015 - 2018

Axel Walker byl odmala vychováván odlišným způsobem, což se nakonec podepsalo na jeho chování. Zhruba 10 let si pravidelně dopisoval s Jamesem Jessem, který kdysi dávno terorizoval město jako vyšinutý kriminálník Trickster. Axel byl tímto mužem okouzlen, a proto se rozhodl, že půjde v jeho šlépějích.

Když i on začal ohrožovat město, tak se zaměřil na záchranu původního Trickstera, protože ho napadlo, že by společně mohli ovládnout město. Axelovi se to povedlo, a proto mu James pověděl něco šokujícího, a to, že je ve skutečnosti je jeho otcem. S vědomím, že je synem slavného Trickstera, se Axel pustil do dalšího řádění, ale nakonec byl Flashem zastaven.


Axel byl zavřen do vězení Iron Heights, kde se po několika letech potkal s Barrym Allenem. V tu chvíli ho však vysvobodila jeho matka, která mu dala nový smysl života. Barry se ale stále nacházel ve vězení, a proto musel Trickstera tentokrát zastavit Elongated Man.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

To je ale tragéd.

25.5.2018 | 17:36:36

Stav překladu

Epizoda S06E01: Into the Void

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás