The Flash Christina McGee

Christina McGee

Christina McGee

Vedoucí Mercury Labs.

Sezóny 2
2014 - 2016

Christina McGee, které se obecně říká jen Tina, je stará přítelkyně Harrisona Wellse a jeho manželky Tess Morgan. Harrison Wells měl však před lety nehodu a jak sama Tina říká, od té doby je Harrison zcela jiným člověkem, protože se hodně změnil. Svádí to však na smrt jeho manželky, ale přitom netuší, co ho opravdu změnilo.

Aktuálně stojí v čele Mercury Labs, kde patří k předním fyzikům. Často se její budova stává terčem nejrůznějších útoků metalidí. Díky tomu se setkává s policií Central City a vybranými členy STAR Labs.


Tina je velmi hodným člověkem, respektuje své pracovníky, chválí je a má je ráda. Jednu dobu pro ni pracovala Caitlin Snow, ale ta se později chtěla vrátit do STAR Labs. Tina pro to měla pochopení a s klidným svědomím jí odchod dovolila.Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Ujde.

28.4.2018 | 21:23:11

Stav překladu

Epizoda S06E01: Into the Void

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás