The Flash David Ratchet

David Ratchet

David Ratchet

Na první pohled hrozivý vězeň, který je ve skutečnosti hodný člověk.

Sezóny 1
2018 - 2018

David P. Ratchet, kterému všichni přezdívají Big Sir, ale jeho přátelé mu říkají prostě Dave, je vězněm v nápravném zařízení Iron Heights. Do vězení se však dostal neprávem, protože na něj byla svalena vina za něco, co neudělal. V podstatě se sem dostal jenom kvůli tomu, jak vypadá, protože na první pohled se jedná o muže, který by byl schopen vraždy. Nicméně Dave je pravým opakem, jedná se o hodného člověka, který má srdce na pravém místě.

Ve vězení je již dlouho, protože tu jednu dobu byl i s Henrym Allenem. Ten byl jeho dobrým přítelem, protože mu zařídil operaci, bez které by jistojistě zemřel. Když se tu proto po několika letech Dave setká s jeho synem Barrym, tak mu ihned začne pomáhat.


Dave však touží po tom se dostat pryč, s čímž mu nakonec Barry pomůže. Nejdříve mu slibuje, že se o jeho propuštění postarají jeho známí, ale nakonec celou situaci vyřeší sám, a to jako Flash.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympatak

24.5.2018 | 17:22:16

Stav překladu

Epizoda S06E01: Into the Void

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás