The Flash Earl Cox

Earl Cox

Earl Cox

Ralphův starý přítel.

Sezóny 2
2018 - 2019

Earl Cox je starým kamarádem Ralpha Dibnyho, který si vydělává velmi nepoctivou prací. Znám je tím, že obírá bohaté lidi či někoho vydírá. Zároveň se i vyzná na černém trhu. Ralph s ním dlouhou dobu spolupracoval, nicméně ve chvíli, kdy se mu podařilo získat schopnosti a dostat se do Flashova týmu, s ním už nespolupracuje.

Earl má velmi výrazný skotský přízvuk, je při těle, holduje alkoholu a menším zločinům a vyzná se ve spoustě věcech. Když po čase dojde za Ralphem a nabídne mu další špinavou prácičku, tak se na něj Ralph natolik naštve, že změní svou podobu na tu jeho. Díky tomu zjistí, že jeho metalidské schopnosti mu mimo jiné dovolují měnit vzhled.


Později se Ralph setkává s Earlem ještě několikrát, a to především kvůli tomu, když Ralph potřebuje vědět nějakou informaci, kterou ví jen Earl. Ten mu vždy rád pomůže, přičemž zároveň využívá příležitosti a opět se ho snaží k něčemu přemluvit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás