The Flash
89/100 - 558×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Godspeedi

Godspeedi

Zlý rychlík z budoucnosti, jehož kopie jsou v současném Central City.

Sezóny 3
2019 - 2021

Godspeed představuje dalšího metačlověka, který ovládá nadpozemskou rychlost. Je podobně rychlý jako Flash či Zoom, přičemž na rozdíl od nich žije v roce 2049. Zde je jeho pravé jméno August Heart, přičemž šlo o poměrně vzdělaného a nadaného mladíka, ze kterého se stal muž páchající zločiny.

August Heart je zároveň první padouch, se kterým se dokázala vypořádat Nora West-Allen v době, kdy pracovala u policie. Z nějakého záhadného důvodu však August Heart není jediným Godspeedem, který existuje. Jakmile se totiž Nora vypařila z přítomnosti, tedy z roku 2019, tak se v Central City objevilo hned několik Godspeedů.


Tito Godspeedi jsou skutečně záhadní. Jsou sice podobně rychlí jako August Heart, nicméně když je Flash polapil, tak nebyli schopni vydat jediné kloudné slovo, místo toho totiž hučeli jen nesmysly. To však neplatí pro pátého Godspeeda, který se objevil v přítomnosti. Ten již mluvil, a dokonce dokázal pohlcovat rychlost z cizích rychlíků.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E13: A New World, Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Konec celého seriálu se blíží. Před námi jsou poslední dvě epizody, ve kterých bude vyřešena zápletka Nového světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama