The Flash Joseph Carver

Joseph Carver

Joseph Carver

Zkorumpovaný ředitel McCulloch Technologies.

Sezóny 2
2020 - 2021

Joseph Carver žil delší dobu v Central City, kde si vzal za ženu Evu McCulloch. Ta založila vlastní společnost McCulloch Technologies, přičemž Carver se stal jejím výkonným ředitelem. Zpočátku jim vše vycházelo, ale nakonec se pár odcizil, což vedlo k jejich konfliktu.

V době, kdy vybuchl urychlovač částic, se Eva i Joseph nacházeli ve své firmě. Eva tu zrovna pracovala na svém přelomovém projektu, ale výbuch ji odhodil do zrcadla, které ji pohltilo. Carver to všechno viděl, ale veřejnosti nemohl oznámit něco takového, a proto začal tvrdit, že je mrtvá.


Náhlým zmizením Evy se dočkal velké moci, kterou začal využívat. Založil zločineckou organizaci Černá díra, která se skládala z metalidských vražedkyň, jež pro něj dělaly vše, co po nich chtěl. Zároveň začal za velké peníze prodávat Eviny vynálezy, aby je následně mohl ukradnout zpátky. Netušil však, že ho jeho manželka celou dobu sleduje.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E09: Timeless

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Následně se dočkáme soudu s Killer Frost a Barry požádá o pomoc posledního žijícího Wellse.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás