The Flash Kamilla Hwang

Kamilla Hwang

Kamilla Hwang

Ciscova přítelkyně, která má nakročeno k tomu být skvělou fotografkou.

Sezóny 2
2019 - 2019

Když Cisco nevěděl, jak bude pokračovat jeho osobní život, tak ho Ralph vzal do jednoho podniku, ve kterém se Cisco poznal s místní barmankou Kamillou Hwang. Tito dva si ihned padli do oka, a proto se domluvili na rande. Ralph měl z toho radost, protože se Cisco konečně dokázal odvázat.

Cisco však na začátku randění s Kamillou zvažoval vůbec to, jak se k ní bude chovat a zda jí řekne pravdu o tom, co je skutečně zač. Po několika nepovedených pokusech, které však Nora vymazala, se Cisco rozhodl, že s Kamillou bude jednat naprosto přirozeně a že si nebude hrát na nikoho jiného. Díky tomu začal s Kamillou chodit.


Kamilla nebyla nikdy spokojená se svou současnou prací, a proto Ciscovi řekla, že by se ráda věnovala fotografování. Nakonec začala pracovat pro Iris a její noviny. Brzy se ukáže, jak dobře Iris udělala, že ji přijala, protože se z Kamilly vyklubala velmi talentovaná a kreativní dívka.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás