The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Mark Blaine

Mark Blaine

Barman, který miluje vše ledové a mrazivé.

Sezóny 3
2021 - 2023

Když byl Mark Blaine ještě malým chlapcem, omylem spadl do ledové vody, která ho málem zabila. V tu chvíli si uvědomil, že led představuje velmi mocný nástroj, který rozhodně musí nějak využít. Začal se proto zabývat výzkumem ledu a mrazu, ale kvůli svým experimentům byl nakonec vyhozen z firmy, pro kterou pracoval, protože ty byly příliš nebezpečné.

Během toho začal pozorovat metalidskou kriminálnici Killer Frost, které záviděl její schopnosti. Dle jeho slov si je někdo jako ona nezaslouží, protože neví, jak s nimi správně naložit. Právě proto na ni začal připravovat past, do které se musela jen chytit.

Tak se stalo až ve chvíli, kdy se mysli Caitlin a Frost rozdělily. Frost zrovna pátrala po někom, kdo ledovými útoky napadá lidi, a cesta ji zavedla do jednoho baru, ve kterém se Mark živí jako barman. Frost sice brzy propadne jeho šarmu, ale pak si uvědomí, co je skutečně zač.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Jedna z nejzajímavějších postav sedmé řady. Doufám, že se v budoucnu ještě objeví.

admin
23.7.2021 | 12:34:44

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama