The Flash Marlize DeVoe

Marlize DeVoe

Marlize DeVoe

Thinkerova oddaná žena.

Sezóny 1
2017 - 2018

Marlize DeVoe je již dlouho provdaná za svého muže Clifforda, kterého nadevše miluje. Společně učí na univerzitě v Central City. Marlize už od mala jevila zájem o mechaniku a technologie, a proto se tomu později začala věnovat. Nejenom, že dokáže o těchto věcech podrobně vyučovat, ale zároveň dokáže i leccos sestrojit.

Její manžel natolik toužil po inteligenci, až ji konečně získal během výbuchu urychlovače částic, kdy měl na sobě myslící helmu, kterou mu Marlize sestrojila. Clifford se sice stal chytrým, ale jeho tělo nezvládalo zpracovávat vše, co mozek přijímal, a proto začal mít zdravotní potíže.


Marliza a Clifford se proto dali na zločineckou dráhu, kde je jejich cílem záchrana umírajícího Clifforda. Marlize pro něj zařizuje nejrůznější věci a pomáhá mu v boji s Flashem, kterého nutně potřebují.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Mám ji rád :)

28.4.2018 | 21:18:41
Kothy

Chytra a pekna :)

22.12.2017 | 15:01:22

Stav překladu

Epizoda S06E01: Into the Void

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás