The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Marlize DeVoe

Marlize DeVoe

Thinkerova oddaná žena.

Sezóny 1
2017 - 2018

Marlize DeVoe je již dlouho provdaná za svého muže Clifforda, kterého nadevše miluje. Společně učí na univerzitě v Central City. Marlize už od mala jevila zájem o mechaniku a technologie, a proto se tomu později začala věnovat. Nejenom, že dokáže o těchto věcech podrobně vyučovat, ale zároveň dokáže i leccos sestrojit.

Její manžel natolik toužil po inteligenci, až ji konečně získal během výbuchu urychlovače částic, kdy měl na sobě myslící helmu, kterou mu Marlize sestrojila. Clifford se sice stal chytrým, ale jeho tělo nezvládalo zpracovávat vše, co mozek přijímal, a proto začal mít zdravotní potíže.

Marliza a Clifford se proto dali na zločineckou dráhu, kde je jejich cílem záchrana umírajícího Clifforda. Marlize pro něj zařizuje nejrůznější věci a pomáhá mu v boji s Flashem, kterého nutně potřebují.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Mám ji rád :)

28.4.2018 | 21:18:41
Kothy

Chytra a pekna :)

22.12.2017 | 15:01:22

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama