The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Millie Rawlins

Millie Rawlins

Bývalá vojanda, ze které se stala vražedkyně Sunshine.

Sezóny 3
2020 - 2022

Millie Rawlins se přidala k americké armádě, přičemž dlouhou dobu strávila v zahraničí v terénu. Vzhledem k tomu, že byla ve svém oboru úspěšná, byla brzy povýšena, přičemž dokonce získala i různé medaile. Změna však přišla v roce 2013, kdy se zrovna nacházela v Central City.

V době, kdy byla zrovna v Central City, tu vybuchl urychlovač částic, jehož temná hmota zasáhla i ji. Díky tomu získala metalidské schopnosti, které jí dovolují využívat světlo. Může se tak jednoduše přemisťovat, zneviditelňovat či útočit. Nakonec si vysloužila přezdívku Sunshine a členství v Černé díře.

Když začala pracovat pro Černou díru, tak začala páchat zlo. To nešlo do hlavy především kapitánu Joeu Westovi, který věřil, že v ní je i nadále nějaké dobro. Sunshine však stále pracovala pro Josepha Carvera, kvůli kterému páchala různé zločiny. Zároveň pro něj i zabíjela, v čemž byla dobrá, když dříve sloužila v armádě.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama