The Flash Norvok

Norvok

Norvok

Přední člen gangu pracujícího pro Amunet Black.

Sezóny 2
2017 - 2019

Norvok je členem podsvětí Central City. Brzy po výbuchu urychlovače částic začal pracovat pro Amunet Black, která dlouhou dobu ovládala černý trh s metalidmi. I když u ní Norvok vydržel několik let, tak ji nemá příliš moc v lásce. I přesto však někdy připomíná její pravou ruku, která vyřizuje ty nejdůležitější záležitosti. To zahrnuje i zabíjení lidí.

Podobně jako ostatní lidé Central City, tak i Norvok byl zasažen urychlovačem částic. Získal poněkud podivné metalidské schopnosti. Přišel totiž o oko, pod kterým mu vyrostlo chapadlo, které chrlí hadí jed. Norvok si ho proto ukrývá před ostatními lidmi za pomoci falešného oka, které však v případu nouze sundá.


Poprvé se s ním setkáváme ve chvíli, kdy Caitlin Snow pracuje pro Amunet. Norvokovi se nelíbilo, jak se Caitlin vybavuje se zákazníky, a proto jí připomněl, co má dělat a pro koho pracuje.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

24.5.2018 | 17:21:53

Šestá série

Co všechno nás čeká v pokračování seriálu The Flash? Podívejte se na první upoutávku k šesté sérii. 

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na co se můžeme těšit v posledních dvou dílech páté řady?

Na scénu se vrací Cicada, který ohrozí všechny metalidi. Kromě toho se Barry bude muset postavit svému nejstaršímu protivníkovi.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás