The Flash Scott Evans

Scott Evans

Scott Evans

Nový šéf Central City Picture News.

Sezóny 1
2016 - 2016

Scott Evans je novým šéfem Central City Picture News, tedy novin, které se nacházejí v Central City. Funkci převzal po zesnulém Ericu Larkinovi, který zemřel rukou Dr. Light ze Země 2.

Po svém příchodu do novin začal diktovat zcela nové tempo. Uvědomoval si přínos své kolegyně Iris West, která psala výborné články o Flashovi, ale nelíbilo se mu, že když bylo město v ohrožení, tak Flash nebyl k nalezení. Zároveň jednu dobu podezíral Flashe z toho, že se z něj stal padouch, protože se ve měst objevil rychlík, který konal samé zlo.


Nejvíce to však jiskřilo právě mezi ním a Iris. Je mezi nimi jakási vztahová chemie, která by mohla fungovat, ale nicméně se nedokážou shodnou na hlavním novinářském tématu – na rychlíku Flashovi.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Tak to je ale nejzbytečnější postava celého seriálu asi.

28.4.2018 | 21:30:53

Stav překladu

Epizoda S06E02: A Flash of The Lightning

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás