The Flash Scott Evans

Scott Evans

Scott Evans

Nový šéf Central City Picture News.

Sezóny 1
2016 - 2016


Scott Evans je novým šéfem Central City Picture News, tedy novin, které se nacházejí v Central City. Funkci převzal po zesnulém Ericu Larkinovi, který zemřel rukou Dr. Light ze Země 2.

Po svém příchodu do novin začal diktovat zcela nové tempo. Uvědomoval si přínos své kolegyně Iris West, která psala výborné články o Flashovi, ale nelíbilo se mu, že když bylo město v ohrožení, tak Flash nebyl k nalezení. Zároveň jednu dobu podezíral Flashe z toho, že se z něj stal padouch, protože se ve měst objevil rychlík, který konal samé zlo.


Nejvíce to však jiskřilo právě mezi ním a Iris. Je mezi nimi jakási vztahová chemie, která by mohla fungovat, ale nicméně se nedokážou shodnou na hlavním novinářském tématu – na rychlíku Flashovi.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás