The Flash Shawna Baez

Shawna Baez

Shawna Baez

Metačlověk schopný teleportace. Přezdívaná Peek-a-Boo.

Sezóny 3
2015 - 2019

Shawna Baez je další z mnoha lidí, které zasáhl výbuch urychlovače částic. Shawna tak získala teleportační schopnosti, které začala využívat pro špatné činy. Kvůli tomu se několikrát dostala do křížku s týmem Flash, protože ten tyto metalidi chytá a zavírá do vězení ve STAR Labs.

Poprvé se s ní setkáváme ve chvíli, kdy za pomoci svých nových schopností vysvobodí svého přítele Claye Parkera z vězení. Společně pak přepadli náklaďák plný zbraní, a proto se poprvé setkali s Flashem. Tomu se nakonec podaří Shawnu zadržet, a proto ji vsadí do vězení pro metalidi.


Po čase osvobodí všechny metalidi Harrison Wells, čehož Shawna okamžitě využije k útěku. Do města se vrátí až v době, kdy je Flash uvězněný ve Zdroji rychlosti. Tentokrát ji tedy polapí Kid Flash a Vibe, kteří město střeží za Flashovy absence.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Promarněný potenciál.

28.4.2018 | 21:28:26

Stav překladu

Epizoda S06E03: Dead Man Running

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás