The Flash Flash nás informuje o tom, že nelze zastavit blížící se krizi

Flash nás informuje o tom, že nelze zastavit blížící se krizi

Flash nás informuje o tom, že nelze zastavit blížící se krizi

Stanice CW zveřejnila desetisekundový trailer, kterým nás připravuje na blížící se velký crossover. V něm nás Barry informuje o tom, o jakou událost vlastně půjde.

14 0
12.9.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Killing Joke

Pokud to bude aspoň trochu odpovídat „Crisis on Infinite Earths“, tak by to bylo skvělé. Není ale jisté, jak by tento epický komiks mohl být nahuštěn do TV. Na každý pád, co potřebuje seriál, jsou charismatičtí záporáci, protože ta celá linka s Cicadou byla zoufalá. Chris Stein byl hrozný, jak se snažil mluvit afektovaným hlubkým hlasem, jako když se puberťák snaží být zajímavý, dceru jsem už nebral vážně a celou sérii se trápit s blbou dýkou – wtf? Poud tam ještě aspoň trochu bude Cisco, tak aby nebyl stále tak uplakaný. Snad to zachrání zase nějaký Wells.

13.9.2019 | 8:48:46
DashWar

No stejně všichni víme, že to nakonec nějak zvrátí, aby potom mohl Flash ještě normálně pokračovat. V nejhorším případě se bude muset vracet v čase dokud se mu to nepodaří. Takže tohleto už mě nijak extra nenapíná. … Pokud teda nechtějí změnit Flashe na post-apokalyptický seriál, ale CW je známá tím, že žádné velké zvraty nedělá a navíc by to myslím ani neodpovídalo podstatě seriálu, takže to asi ne.

14.9.2019 | 2:45:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E12: A Girl Named Sue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Po krizi se Barry a Iris opět dostanou do nebezpečí, a to hned několikrát, zatímco se Ralphovi podaří najít nezvěstnou Sue.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás