The Flash Speciální efekty posledních epizod druhé řady

Speciální efekty posledních epizod druhé řady

Speciální efekty posledních epizod druhé řady

Stanice CW vydala ještě jedno speciální video, ve kterém nám ukazuje, jak udělala vizuální efekty několika posledních dílů druhé série.

28 0
20.6.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Fryderyk

No tak uvidíme..

20.6.2016 | 18:56:30
Venous4

VAzne chci verit ze se cely vesmir vrati do sve casove linie. Jak Barry zmenil na konci serie tok casu tim ze sejvnul mamku to uz asi nebude ono a snad to bude jev v prvni nebo ve dvou epizodach treti serie. Ostatne to bylo vysvetleno v komixu Flashpoint paradox (mimochodem povedenej animak podle komixu). BYla by hodne velka skoda kdyby se vse co se stalo v serialech ARROW,SUPERGIRL, CONSTANTINE, THE FLASH a LEGENDS OF TOMORROV nikdy neudalo. No jsem zvedav a snad me z prvnich dilu bude silene mrazit v zadech jako kdyz jsem poprvy videl Grave encoutners :) tesim se

20.6.2016 | 19:28:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás