The Flash Upoutávka k epizodě Legacy

Upoutávka k epizodě Legacy

Upoutávka k epizodě Legacy

Ve finále páté řady musí Flashův tým zachránit všechny nevinné metalidi a kromě Cicady se musí poprat také s Reverse Flashem.

9 0
9.5.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Posspi

Něco mi říká, že Cicádice zabije Barryho dcerušku přímo před jeho zraky, tak, jak jsme to viděli u Nory a Henryho.. překvapený nebudu. Na finále se ale těším! Potom mě zase bude mrzet, že další díly nebudou, až na podzim.. to čekání mě ubíjí. A do toho je mi z toho posledního dílu vždycky smutno, prostě nevědět, co přijde příště a neočekávat další díly.. no uvidíme, uvidíme.

Ještě někdo se stejnými nostalgickými pocity jako já? Kterému je vždycky smutno, kor když série skončí cliffhangerem? :D

9.5.2019 | 23:31:48
Shuffle11

Spíš je úplně jasné,že Noru nezabije.To dali jenom do traileru aby to tak vypadalo,podle mě se prostě jenom vrátí do své doby.Spíš mě zajímá co se stane s Thawnem :D

10.5.2019 | 11:05:15
Met-hew

Niekde som raz videl takú scénu, animáku, ktorý bol podľa komiksu, že jeho dcéra naozaj umrie, Cicadu síce zlikviduje, ale príde aj o ďalších ľudí, potom porazí tuším aj Thawna, ale naštve sa, vytvorí realitu, v ktorej existuje ako Flash, avšak sám bez tímu, všetci čo žili aj žijú, ale bez neho, mysliac si, že je mŕtvy alebo niečo také.. aby ich svojou existenciou nijako neohrozoval… Potom to skončilo nejak tak ako vbehol do tej novej reality a utekal v nej ako Flash, zrazu sa tam objavil Reverse Flash omnoho rýchlejší a silnejší, a bol koniec…

#4 Met-hew
12.5.2019 | 21:09:40
Met-hew

#3 Met-hew: a možno také niečo bude v inej sérii…

12.5.2019 | 21:14:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E05: Kiss Kiss Breach Breach

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém a pátém díle?

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco tým pracuje na záchraně Barryho Allena, tak Ramsey Rosso podniká své první zlotřilé kroky. Kromě toho se vrátí i Breacher.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás