The Flight Attendant (Letuška) S01E02: Rabbits

S01E02: Rabbits

S01E02: Rabbits

Vynervovaná svými lžemi a tlakem od FBI se Cassie, navzdory Anniině radě, aby se držela při zemi, pokouší získat odpovědi tím, že se začne šťourat v Alexově pracovním životě, což přinese podivné a šokující výsledky.

cz sk
26.11.2020
46 minut

Základní info:

Režie: Susanna Fogel
Scénář: Steve Yockey

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Nolan Gerard Funk (Van White), Merle Dandridge (Kim Hammond), Colin Woodell (Buckley Ware), Michelle Gomez (Miranda Croft), T.R. Knight (Davey Bowden), Yasha Jackson (Jada Harris), Stephanie Koenig (Sabrina Oznowich), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Cindy Cheung (Jean Miller), Terry Serpico (Bill Briscoe), William DeMeritt (Rick Green), Hannah Tinker (Gillian),…

Foto: HBO MaxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Vtipná scéna s FBI a samozřejmě agentka si musí kolegovi postěžovat na rasismus propaganda

21.3.2021 | 14:34:59
choudys

No ono to asi nebude tak jednoznačný, jak to vypadalo. Rozmotává se to, ale že v tom bude mít více lidí prsty, jsem si nemyslel. Výborná scéna jak to na FBI vybalí :)

3.3.2021 | 23:44:18
Buboflies

Lepsie, uz sa to zamotava a zacina to byt zabava :)

26.2.2021 | 9:19:44
lea.m

Druhý díl super! Je to prdel :D Takové seriály zbožňuju :D

8.2.2021 | 12:28:25
Jiri007

DObry dil, musim řict že nemělo chybu jak Cassie měla přijit na vyslech a před nim se ještě opila a nemělo chybu jak tam najednou začala zminovat co se stalo ale překvapilo mě že Megan pomohla Cassie s tim videem a jsem zvědav co ma planu dělat Miranda jestli Alexe skutečně zabila nebo jestli se snaži nějak zjistit co se stalo.

30.11.2020 | 18:33:31
xflori01

Madam Satan pokračuje ve svých pletichách i v tomto seriále :)

webmaster
30.11.2020 | 15:21:45
roco888

Takže – vydržel jsem ještě tenhle druhý díl a to je také vše. Dál už nehodlám tomuto seriálu věnovat ani minutu. Hudba hrozná, dialogy hrozný, děj nestojí za nic. Goodbye Cassie......

28.11.2020 | 23:32:41

The Flight Attendant (Letuška)
91/100 - 22×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Stav titulků

Epizoda S01E08: Arrivals and Departures

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Nepřehlédněte

Letuška si letí pro druhou sérii

Letuška si letí pro druhou sérii

Už před začátkem první série se mluvilo o tom, že ačkoliv knižní předloha je jednodílná, může seriál i přesto pokračovat dál, protože si několik skutečností upraví dle svého. A tak se i stane, neboť HBO oficiálně prodloužilo The Flight Attendant pro druhou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás