The Flight Attendant (Letuška) S01E03: Funeralia

S01E03: Funeralia

S01E03: Funeralia

Cassie se vrací z Říma a zjišťuje, že se jí někdo vloupal do bytu. Proto zvyšuje své úsilí, aby nalezla Mirandu, a to i kdyby kvůli tomu musela vtrhnout na Alexův vzpomínkový obřad v domě jeho rodiny, kde se to hemží šampaňským.

cz sk
26.11.2020
46 minut

Základní info:

Režie: Tom Vaughan
Scénář: Kara Lee Corthron & Ryan Jennifer Jones

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Nolan Gerard Funk (Van White), Merle Dandridge (Kim Hammond), Colin Woodell (Buckley Ware), Michelle Gomez (Miranda Croft), T.R. Knight (Davey Bowden), Yasha Jackson (Jada Harris), Stephanie Koenig (Sabrina Oznowich), Ann Magnuson (Janet Sokolov), Michael Bryan French (Edward Sokolov), Deniz Akdeniz (Max), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Owen Asztalos (malý Davey), Alberto Frezza (Enrico), James Seol (pan Ro),…

Foto: HBO MaxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

:) Ona je fakt pako :) , další odhalení cože je ta rodina Sokolových zač.

4.3.2021 | 12:40:25
Buboflies

Velmi dobre, napinave a zabavne, akurat by mohli ubrat z tej podnapitej uletenosti, ale to asi k tomu patri…kazdym koncom som zvedava, co bude dalej :)

27.2.2021 | 12:44:16
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Cassie byla na pohřbu Alexe a jak zbytečně přitahovala pozornost a nebo jak ji pořad zvonil mobil a kdo vi co řekli pani Sokolovove že nakonec mohla Cassie odejit a že Cassie narazi na Mirandu zrovna ve vlaku jsem zvědav co z toho bude.

30.11.2020 | 20:58:54

The Flight Attendant (Letuška)
91/100 - 22×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Stav titulků

Epizoda S01E08: Arrivals and Departures

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Nepřehlédněte

Letuška si letí pro druhou sérii

Letuška si letí pro druhou sérii

Už před začátkem první série se mluvilo o tom, že ačkoliv knižní předloha je jednodílná, může seriál i přesto pokračovat dál, protože si několik skutečností upraví dle svého. A tak se i stane, neboť HBO oficiálně prodloužilo The Flight Attendant pro druhou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás