The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S01E04: Conspiracy Theories

S01E04: Conspiracy Theories

Poté, co si doslova složí jednotlivé dílky důkazu z domu Alexovy rodiny, se Cassie vydává po stopě až k soukromému tryskovému letadlu. Zároveň musí stíhat i návštěvu svého bratra Daveyho s jeho rodinou, díky čemuž zjišťuje více o svém nekonvenčním dětství.

cz sk
3.12.2020
41 minut

Základní info:

Režie: John Strickland
Scénář: Ian Weinreich

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Colin Woodell (Buckley Ware), Michelle Gomez (Miranda Croft), T.R. Knight (Davey Bowden), Stephanie Koenig (Sabrina Oznowich), Deniz Akdeniz (Max), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Owen Asztalos (malý Davey), Jason Jones (Hank Bowden), Alyssa Cheatham (Eve Bowden-Green), Samsara Yett (Maya Bowden-Green), Terry Serpico (Bill Briscoe), David Iacono (Eli Briscoe), Bebe Neuwirth (Diana Carlisle), Ritchie Coster (Victor), Isha Blaaker (Nate), William DeMeritt (Rick Green), Sherin Shetty (Jennifer), Bruce Baek (Hak Oh-Seong),

Foto: HBO Max

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Cassie je pořád namol

21.3.2021 | 16:50:21
choudys

Další dílky do skládačky. Náznak toho, proč je asi taková jaká je. Ta poslední scéna – Auu!

4.3.2021 | 22:57:58
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Cassie neměla chybu jak ve vlaku narazila na Mirandu a jedině na co se zmohla že na ni kopla botu ale dobře si to stihla zorganizovat pak rodinu a ještě ten soukromy let kdo vi jak to bude a taky co bude klient požadovat od Annie za protislužbu.

redaktor
8.12.2020 | 22:00:49

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama