The Flight Attendant (Letuška) S01E05: Other People's Houses

S01E05: Other People's Houses

S01E05: Other People's Houses

S Mirandou a také s FBI ve svém závěsu se Cassie s Maxovou pomocí vydává uskutečnit svůj plán, který zahrnuje vloupání a vniknutí, nabourání do počítače a také spoustu vodky. Annie se mezitím musí odvděčit svému klientovi hrozivou službou a hrozí, že Meganiny tajemství vyjdou na světlo.

cz sk
3.12.2020
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nabaluje se čím dál víc informací, a já jen zírám. Vážnější nota tomu dává šmrnc. Je až neuvěřitelný, jak to vše někdo promyslel.

4.3.2021 | 23:48:26
Buboflies

Vyborne, ani som si neuvedomila ako uletela cela epizoda :)

4.3.2021 | 12:34:00
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Cassie je fakt dobra jak se chce všude dostat a vubec ji neděla problem s dodržovanim zakonu jinak jsem zvědav jestli to Max přežije jinak musim řict že služba Annie nebyla tak moc lehka ale riziko to podle mě nepřitahne.

8.12.2020 | 22:53:57
Camaris

Vypadá to, že seriál začíná jít ve vážnějším stylu a ubývá těch blbin. Kaley je jako letuška věčně pod parou k sežrání, ale začíná si uvědomovat, že nakonec zničí každého, kdo jí chce pomoct. Závěr epizody super!

4.12.2020 | 19:05:53

The Flight Attendant (Letuška)
91/100 - 23×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Stav titulků

Epizoda S01E08: Arrivals and Departures

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Nepřehlédněte

Letuška si letí pro druhou sérii

Letuška si letí pro druhou sérii

Už před začátkem první série se mluvilo o tom, že ačkoliv knižní předloha je jednodílná, může seriál i přesto pokračovat dál, protože si několik skutečností upraví dle svého. A tak se i stane, neboť HBO oficiálně prodloužilo The Flight Attendant pro druhou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás