The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S01E06: After Dark

S01E06: After Dark

Cassie se vzpamatovává z hádky s Annie a taky se snaží utéct před vším, co se týká Alexe. Přibere proto Buckleyho na alkoholovou eskapádu, která končí zhroucením ve vězení. Megan se mezitím pouští do tajné mise a během narůstajícího tlaku od svých kompliců pokračuje Miranda ve svém pronásledování Cassie.

cz sk
10.12.2020
42 minut

Základní info:

Režie: Batan Silva
Scénář: Jess Meyer

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Nolan Gerard Funk (Van White), Merle Dandridge (Kim Hammond), Colin Woodell (Buckley Ware), Michelle Gomez (Miranda Croft), T.R. Knight (Davey Bowden), Yasha Jackson (Jada Harris), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Owen Asztalos (malý Davey), Jason Jones (Hank Bowden), Terry Serpico (Bill Briscoe), David Iacono (Eli Briscoe), Briana Cuoco (Cecilia), Sherin Shetty (Jennifer), Brandon Morris (Chavez), Morgan Hallett (Lisa Bowden),…

Foto: HBO Max

Upoutávka k šesté a sedmé epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Na to jsem čekal, že si díky okolnostem začne uvědomovat jak se chovala a co vše díky tomu způsobila. Jak ji ovlivnil otec, její chování k bráchovi, kamarádce.

5.3.2021 | 13:54:49
Buboflies

Perfektne, aj ked navrat do opitosti bol trochu otravny, ale zas na druhu stranu, to odokryva Cassieino detstvo a preco je taka ake je teraz…ok, trosku psychologie moze byt. Avsak ten koniec – WTF?!? V dobrom :D To bola brutalita, hned som si musela pustit dalsi diel :D

4.3.2021 | 18:27:10
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak to Cassie a Buckley rozjewli v těch barech a to jak ukradli toho koně ktery je na hrani to fakt nemělo chybu a jsem zvědav co ted planuje Miranda s Cassie a taky by mě zajimalo kdo chtěl Mirandu zabit a Annie byla fakt dobra jak ji Cassie řekla co si mysli a pak se z toho malem složila a jsem zvědav na Megan jestli bude mit nějaky problem.

redaktor
15.1.2021 | 10:25:06
Camaris

Tak sem se minule pěkně seknul. Myslel sem, že epizody začnou být trochu normálnější a po tom útoku autem začnou Cassie a advokátka víc řešit o co jde v tom „spiknutí“. Namísto toho, celá epizoda Cassie propadá šílenství, Annie jí najednou nic nevěří a pak se zas běhá po barech. Nakonec se jí vrátí vzpomínky z dětsví když je 1 noc střízlivá a terminatorka jentak mezitím zabije agenta fbi.

10.12.2020 | 22:26:07

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama