The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S01E07: Hitchcock Double

S01E07: Hitchcock Double

Cassie musí spolupracovat s překvapivým novým spojencem, když přehodnocuje všechno, co se v Bangkoku odehrálo. Meganin život se mezitím začíná hroutit, když její manžel čelí důsledkům jejích činů.

sk
10.12.2020
43 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Meredith Lavender & Marcie Ulin

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Nolan Gerard Funk (Van White), Merle Dandridge (Kim Hammond), Colin Woodell (Buckley Ware), Michelle Gomez (Miranda Croft), T.R. Knight (Davey Bowden), Deniz Akdeniz (Max), Yasha Jackson (Jada Harris), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Jason Jones (Hank Bowden), Terry Serpico (Bill Briscoe), David Iacono (Eli Briscoe), Alberto Frezza (Enrico),…

Foto: HBO Max

Upoutávka k šesté a sedmé epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nejednou kamarádky? Cassie je teda dílo, uvědomění si před čím utíkala bylo drsný. To jak se skoro zhroutila byl hereckej koncert. Annie se vyslovila, když uviděla probudivšího se milého. Šla hledat tu flešku. Cassie zjistila že spala s vrahem Alexe, brrr.

7.3.2021 | 18:05:55
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Cassiina spoluprace s Mirandou byla fakt dobra a hlavně nemělo chybu jak vzala Cassie na schuzku AA a tam se zhroutila a jinak nečekal jsem že Buckley je najemny zabijak a Cassie nema chybu jak se těši že bude navnada a jsem zvědav co bude na te flashce co Annie našla a taky jsem zvědav co bude s Megan.

redaktor
15.1.2021 | 11:16:55
Camaris

Najednou jsou s Mirandou kamosky, zajdou si na terapii a pak je z nich komicke duo. Ach jo, cekal sem vic. Twist s Buckleym byl dobry.

10.12.2020 | 23:17:18

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama