The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S01E08: Arrivals and Departures

S01E08: Arrivals and Departures

Po šokujícím odhalení, kdo je Alexovým vrahem, vymýšlejí Cassie a její nový spojenec plán, jak všechno vyřešit, který se odehraje v Římě a bude mít katastrofální následky. Avšak Cassie, která má už nyní ve všem jasno, nedovolí, aby se cokoliv podělalo. Annie mezitím předloží FBI důkaz a Megan učiní přiznání.

cz sk
17.12.2020
46 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Steve Yockey

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Nolan Gerard Funk (Van White), Merle Dandridge (Kim Hammond), Colin Woodell (Buckley Ware), Michelle Gomez (Miranda Croft), T.R. Knight (Davey Bowden), Yasha Jackson (Jada Harris), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Jason Jones (Hank Bowden), David Iacono (Eli Briscoe), Alberto Frezza (Enrico), Briana Cuoco (Cecilia), Ritchie Coster (Victor), Stephanie Koenig (Sabrina Oznowich), Brandon Morris (Chavez), Tim Rogan (Kendrick), Anita Zagaria (Enricova babička),…

Foto: HBO Max

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Nejdřív jsem vůči tomuto seriálu byla dosti skeptická, ale musím uznat, že to nakonec byla hodně dobrá jízda! :D

17.6.2021 | 8:58:28
Lex Luthor

Dobrý závěr těším se na druhou sérii letušky

21.3.2021 | 21:44:06
choudys

Parádní rozhovor Mirandy s pasažérem v letadle :) . Spolupráce Annie s agentkou Kim měla nečekané rozuzlení. Cassie byla fakt drsně vyhukaná z konfrontace s Buckleyim, chudák ten její kámoš z Říma, ještěže situaci zachránil někdo nečekaný.

Nabídka Cassie? Od CIA? Páni.

7.3.2021 | 19:17:09
Buboflies

Bohovske zakoncenie, pekna rozpravka :) Pacilo sa mi to a ked budu dalsie casti, rozhodne si ich pozriem, aj ked toto bolo velmi pekne ukoncene.

4.3.2021 | 19:28:24
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Cassiin plan nevyšel ale bylo perfektni jak Miranda ji přišla na pomoc a pak se zničeho nic ztratila a pak nechala Cassie tu knihu a jsem zvědav kdy se setkaji znovu a jinak nečekal jsem že Shane je ze CIA a jsem zvědav na tu nabidku co od něj Cassie dostala.

redaktor
15.1.2021 | 14:47:02

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama