The Flight Attendant (Letuška)
87/100 - 34×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S02E02: Mushrooms, Tasers, and Bears, Oh My!

S02E02: Mushrooms, Tasers, and Bears, Oh My!

Cassie o své tajné činnosti řekne Annie a Maxovi a rozhodne se zjistit, kdo je žena, která se za ni vydává. Zajímá ji především nová tajemná letuška Grace.

cz sk
21.4.2022
44 minut

Základní info:

Režie: Silver Tree
Scénář: Elizabeth Benjamin & Jess Meyer

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Deniz Akdeniz (Max), Mo McRae (Benjamin Berry), Callie Hernandez (Gabrielle Diaz), J.J. Soria (Esteban Diaz), T.R. Knight (Davey Bowden), Audrey Grace Marshall (malá Cassie), Santiago Cabrera (Marco), Mae Martin (Grace St. James), David Iacono (Eli Briscoe), Shohreh Aghdashloo (Brenda), Jessie Ennis (Jenny), Margaret Cho (Charlie Utada),…

Foto: HBO

Upoutávka k pokračování druhé série:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama