The Flight Attendant (Letuška)
87/100 - 34×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S02E04: Blue Sincerely Reunion

S02E04: Blue Sincerely Reunion

Cassie se pokusí zachránit Megan v Reykjavíku, ale když jsou v parku Echo nalezena dvě těla, obává se, že na ni někdo hodí vraždu.

cz sk
28.4.2022
40 minut

Základní info:

Režie: Jennifer Phang
Scénář: Natalie Chaidez& Haruna Lee

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Deniz Akdeniz (Max), Mo McRae (Benjamin Berry), Callie Hernandez (Gabrielle Diaz), J.J. Soria (Esteban Diaz), Michelle Gomez (Miranda Croft), Audrey Grace Marshall (mladá Cassie), Briana Cuoco (Cecilia), Margaret Cho (Charlie Utada), Shohreh Aghdashloo (Brenda), Jessie Ennis (Jenny), Bruce Baek (Hak Oh-Seong), Erik Passoja (Jim Jones),…

Foto: HBO

Upoutávka k epizodě:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Super, Miranda :)

webmaster
7.5.2022 | 22:34:41

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama