The Flight Attendant (Letuška)
87/100 - 33×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

S02E06: Brothers & Sisters

S02E06: Brothers & Sisters

Cassie čelí nepříjemné pravdě o své cestě ke střízlivosti, když navštěvuje svoji matku. Megan se pokouší opět sblížit se svou rodinou, ale doma není příliš vítána.

cz sk
12.5.2022
46 minut

Základní info:

Režie: Silver Tree
Scénář: Ian Weinreich & Kristin Layne Tucker

Hrají: Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Griffin Matthews (Shane Evans), Deniz Akdeniz (Max), Mo McRae (Benjamin Berry), Cheryl Hines (Dot Karlson), T.R. Knight (Davey Bowden), Sharon Stone (Lisa Bowden), Terry Serpico (Bill Briscoe), David Iacono (Eli Briscoe), Erik Passoja (Jim Jones), Alanna Ubach (Carol Atkinson), Matt Gould (Justin), William DeMeritt (Rick Green), James Seol (pan Ro),…

Foto: HBO

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Tiez dost emocionalne v strede, ale inak fajn, zapletky pokracuju na vsetkych frontoch :)

22.5.2022 | 10:20:03

Stav titulků

Epizoda S02E07: No Exit

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama