The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Kaley Cuoco zazáří jako letuška v novém seriálu

Kaley Cuoco zazáří jako letuška v novém seriálu

V listopadu nám představí služba HBO Max svůj další nový seriál, který tentokrát zpracuje knižní bestseller The Flight Attendant, v němž si hlavní roli střihne známá herečka Kaley Cuoco. Zahraje si letušku, která se jednoho dne v hotelu probudí s mrtvým tělem po svém boku.

4 1
21.10.2020

Herečka Kaley Cuoco, která se proslavila zejména rolí Penny v seriálu The Big Bang Theory, je i zakladatelkou produkční společnosti Yes, Norman Productions, která v roce 2017 získala práva na zpracování knihy The Flight Attendant od autora Chrise Bohjaliana. Seriál je prozatím zamýšlen jako minisérie, nicméně už se vedou řeči i o případném pokračování. Samotný seriál vyvíjí Steve Yockey a Cuoco společně s Gregem Berlantim, Sarah Schechter a dalšími u seriálu působí jako výkonní producenti. Cuoco navíc ztvární i titulní roli letušky Cassie Bowden. Premiéra je stanovena na 26. listopadu na HBO Max, kdy se dočkáme prvních tří dílů a dalších pět uvidíme v průběhu následujících tří týdnů. Abyste věděli, co přesně můžete od seriálu očekávat, přečtěte si jeho popis.

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem.

(Kaley Cuoco ztvární hlavní postavu Cassie.)

Kromě Kaley Cuoco známe obsazení dalších devíti hlavních postav. Hlavním mužským hercem bude Michiel Huisman, kterého můžete znát ze seriálu Game of Thrones. Ztvární Alexe, okouzlujícího a zámožného byznysmena, kterého v Bangkoku potká smůla a nakonec se zdrží po boku Cassie déle než čekal.

Roli otrlé, důvtipné a celkem i nebezpečné byznysmenky Mirandy, na kterou Cassie narazí v Bangkoku, si měla původně zahrát herečka Sonoya Mizuno, avšak nakonec byla nahrazena herečkou Michelle Gomez (Chilling Adventures of Sabrina). Důvodem přeobsazení je změna příběhu této postavy, který se vydá jiným kreativním směrem.

Colin Woodell, kterého si můžete pamatovat například ze seriálu The Originals, získal roli Buckleyho. Ten je zkrachovalým hercem a milovníkem whiskey, jehož opilecký šarm a přístup nechat se unášet proudem upoutá Cassiinu pozornost.

Rosie Perez (Rise) se v seriálu představí jako Cassiina kamarádka Megan, která je perfekcionistkou a hlavní letuškou. Nedokáže moc udržet tajemství druhých lidí, ale zato své umí udržet skvěle.

(Rosie Perez jako Megan.)

Zosia Mamet (Girls) si zahraje Cassiinu nejlepší kamarádku Annie. Ta žije už od narození v New Yorku a pracuje jako právnička. Když se snaží zatahat za nitky, aby pomohla své kamarádce v nesnázích, začne jí to všechno přerůstat přes hlavu.

V roli FBI agentů se představí herci Merle Dandridge (Greenleaf) a Nolan Gerard Funk (Awkward). Dandridge si zahraje seriózní agentku Kim, která si během vyšetřování Cassiina případu připomene některé ze svých vlastních chyb. Funk ztvární mladého horlivého a zbrklého agenta Vana.

Jako Shane Evans, stevard a Cassiin kamarád, se ukáže herec Griffin Matthews (Dear White People). Přátelství mezi Shanem a Cassie je však podrobeno zkoušce, když se začne objasňovat více o Cassiině životě.

Poslední hlavní postavu ztvární T.R. Knight (Grey's Anatomy), jehož postava se jmenuje Davey a jde o Cassiina staršího bratra, který moc nesouhlasí s jejími životními rozhodnutími a neustále ho frustruje, že si jeho sestra pamatuje jejich dětství úplně jinak než on.

(Zosia Mamet jako Annie.)

Nemusíte se bát, že by první série nebyla kompletní kvůli přerušení natáčení z důvodu aktuální pandemie. Než bylo studio v březnu nuceno ukončit natáčení, stihlo se natočit šest z osmi epizod a všechny scény ze zahraničí byly rovněž dokončeny. Na chybějících dvou dílech se začalo pracovat na konci srpna, kdy se produkce v New Yorku opět rozjela.

Zdroje: Deadline (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10), HollywoodReporter
Foto: HBO Max

Zaujala vás tato novinka? Dáte jí šanci?

Diskuze /2

Makavelina

Kouknu se určitě, jsem zvědava jestli se po tolika letech v roli Penny dokáže od té role dostatečně herecky odpoutat :D a hezky se na ní kouká :)

22.10.2020 | 11:53:25
Kafka Tamura

Snad bude Kayle lepší než byla Penny v Serial Ape-ist

22.10.2020 | 13:26:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama